Soru Note 9 pro için Mui 12 varmı

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Arkadaşlar note 9 pro için Mui 12 ufukta gözüküyor mu acaba

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Hayır. Bütün mesele bu telefonun çin pazarında satılmaması. Üretim hatasıda eklenince global pazarda da fazla satmadı. Bu nedenlerle birkaç güvenlik güncellemesi dışında herhangi bir güncelleme gelmeyecek. Miui 12 için henüz hiçbir şey yapılmadığını bu gün itiraf ettiler. Herhangi bir takvimde yok. 9 pro için belki yaygın Endonezya pazarı baskısı ile gelecek yıl için kırpılmış bir miui12 gelebilir. 9s ise kesin almıyor. Yani boşuna bir miui12 güncellemesi beklemeyin.
Ne tür bir sorun? Ne tür bir hata gerçekleşti? Kronik bir sorun mu yoksa sadece bazı serilerde olan bir durum mu? Kaçak modeller ekmek peynir gibi satılıyor her yerde görüyorum. Hatta bende o yüzden aldım note 8 deki kronik sorunlarla karşılaşmamak adına.. Bide güncelleme almaması komik olur bence! Tamam geç verirsin o ayrı ama almama gibi bir şans düşünemiyorum

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Kasmami desem nasıl desem anlamdım çoğunlukla adamlarla karşılaştığım zaman ekran ağırlaşıyor çok zor dönüyor 1. Sn 2 sn durup kaliyo onun dışında akiyoo çok hızlı hareket ediyo jiroskop iyi bende sesde çok iyi kasiliyo
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kasmami desem nasıl desem anlamdım çoğunlukla adamlarla karşılaştığım zaman ekran ağırlaşıyor çok zor dönüyor 1. Sn 2 sn durup kaliyo onun dışında akiyoo çok hızlı hareket ediyo jiroskop iyi bende sesde çok iyi kasiliyo
Pubg ile alakalı hocam güncellemeden sonra oldu.

Oyla:

Mix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seçkin
Cihazım
Resmi not 9 pro
Konular
0
Oyla:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Ne tür bir sorun? Ne tür bir hata gerçekleşti? Kronik bir sorun mu yoksa sadece bazı serilerde olan bir durum mu? Kaçak modeller ekmek peynir gibi satılıyor her yerde görüyorum. Hatta bende o yüzden aldım note 8 deki kronik sorunlarla karşılaşmamak adına.. Bide güncelleme almaması komik olur bence! Tamam geç verirsin o ayrı ama almama gibi bir şans düşünemiyorum
Sorun şu. Hatalı üretilmiş. Kamera lensi üstündeki cam toz alıyor. Bazı serilerde tianma panel var ve ghostscreen oluyor. Bunlar yeterince komik bence.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Aynen not 9 pro güncellenen sonra öldü evet ne yapalibilirz bu durumda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani abi ne yapalibilirz bu durumda
Pubg nin güncellemesi ile alakalı hocam eski sürüme dönüp denerseniz sıkıntı olmadığını anlayabilirsiniz.

Oyla:

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Hayır. Bütün mesele bu telefonun çin pazarında satılmaması. Üretim hatasıda eklenince global pazarda da fazla satmadı. Bu nedenlerle birkaç güvenlik güncellemesi dışında herhangi bir güncelleme gelmeyecek. Miui 12 için henüz hiçbir şey yapılmadığını bu gün itiraf ettiler. Herhangi bir takvimde yok. 9 pro için belki yaygın Endonezya pazarı baskısı ile gelecek yıl için kırpılmış bir miui12 gelebilir. 9s ise kesin almıyor. Yani boşuna bir miui12 güncellemesi beklemeyin.
Olur mu öyle şey hocam note 8 note 7 bile alıcak note 9s/pro da alıcak 1 android 3 de arayüz güncelleme alıcak örneği redmi S2 de bu üçüncü arayüz yanlış bilgilere kapilmayin

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Miui 12 new leaks

✓[Full rolled out]
Mi 10
Redmi K20/Pro
Redmi Note 9
Redmi Note 8 Pro
Poco X2
Redmi 9/9A
Poco M2

✓[By the end of the September or First Week of October]

Poco F1
Redmi Note 7/7S
Redmi Note 7 Pro
Redmi Note 8
Redmi 6 Pro
Redmi Y2/S2
Mi Mix 2
Redmi Note 9 Pro/Max (First Build)
Redmi 9 Prime (First Build)
Poco M2 Pro (First Build)

✓[October- November]

Redmi Note 6 Pro
Redmi Note 5 Pro
Redmi 8/8A/Dual
Redmi 7/7A
Redmi 6/6A
And other devices

Oyla:

Mix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seçkin
Cihazım
Resmi not 9 pro
Konular
0
Pubg nin güncellemesi ile alakalı hocam eski sürüme dönüp denerseniz sıkıntı olmadığını anlayabilirsiniz.
Nasıl donucez ki oluyomu öyle hemde bu bir çare değil telefonu bu şekilde kabullnmek gerek o zaman

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Sorun şu. Hatalı üretilmiş. Kamera lensi üstündeki cam toz alıyor. Bazı serilerde tianma panel var ve ghostscreen oluyor. Bunlar yeterince komik bence.
Note 8'de de vardı! Note 8 güncelleme almadı mı? Note 7 de hayli hayli vardı yine güncelleme aldı! Satılmadı neyse güncelleme vermiyelim zaten hatalı filan! Komik olan bence bu düşünce o zaman geri almak zorundalar cihazlar ya seve seve ya sevine sevine bunu yapmıyorsa güncellemeyide eşek gibi vericek

Oyla:
Üst Alt