Yardım Note 9 pro güncelleme

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Mesela sizin en son dediginiz ne demek ben android 10da kalmak istiyosam 12.0.1 12.0.2 kurmak istiyosam bu forumdaki EEA başlığı altından onu da kurabilir miyim?

En son olmasini istemiyorum bence iyi olmayacaktır son sürümler
Hocam bende note 9s vardı, yanlış yönlendirmeyeyim, xiaomi.eu sitesinden bakın siz

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
7
9s 9 pro eski tip cihazlar, telefonunuza uygun olan romu rahatlıkla yükleyebilirsiniz, kilidi kapatmayın, yanlışlıkla 9s romu yüklemeyin gerisi çözülür, lineageos u deneye bilirsiniz.

Mustafa Eren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Eren
Cihazım
Note9Pro
Konular
2
9s 9 pro eski tip cihazlar, telefonunuza uygun olan romu rahatlıkla yükleyebilirsiniz, kilidi kapatmayın, yanlışlıkla 9s romu yüklemeyin gerisi çözülür, lineageos u deneye bilirsiniz.
Eski romları nereden bulabilirim Eu rom olsun istiyorum ama 12 istiyorum mesela 12.5 ya da üstü değil burada açılmış olan (note 9 pro) EEA romları başlıkları var onlar Eu rom mu oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerçi bunlardan önce tek yapmak istediğim factory reset yapıp bi telefonu temizlemek istiyorum (her android telefonda olduğu gibi silinmeyen dosyalarım var öyle virüs de değil zamanında indirdiğim videolar twitterdan indirmişim silmişim ama hala duruyor hafızada) ama imei uçaçak diye korkuyorum tabi yedeğini alıcam ama yine de sorunlar.olur diye korkuyorum

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
7
Eski romları nereden bulabilirim Eu rom olsun istiyorum ama 12 istiyorum mesela 12.5 ya da üstü değil burada açılmış olan (note 9 pro) EEA romları başlıkları var onlar Eu rom mu oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerçi bunlardan önce tek yapmak istediğim factory reset yapıp bi telefonu temizlemek istiyorum (her android telefonda olduğu gibi silinmeyen dosyalarım var öyle virüs de değil zamanında indirdiğim videolar twitterdan indirmişim silmişim ama hala duruyor hafızada) ama imei uçaçak diye korkuyorum tabi yedeğini alıcam ama yine de sorunlar.olur diye korkuyorum
eea rom Avrupa resmi romu, eu rom ise custom rom, burada tüm romlar var, sıfırlamayi fabrika ayarlarından yapmayın, imei sorun olursa google yazın nasıl yapılır videoları var onları izleyerek yapabilirsiniz.

Üst Alt