Soru Note 8 Rom Hakkında

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yaklaşık 5 ay önce redmi note 8 aldım ve bu süre zarfında telefonu gayet güzel bir şekilde kullanıyorum. Tek problemim tema ikonlarinin google ikonları olması. Forumda bazi konularda araştırma yaptım bunun için custom rom öneriliyor. Sizce telefonun orijinal sürümünü bozmalı miyim? Herhangi bir sorun ile karşılaşır miyim? Ve çokta önemli olmayan ikonların sıkıcı görüntüsünden kurtulur muyum?

Tek çekincem orijinal sürüm dışına çıkmak ve xiaominin bu ikon vs durumuna el atması...

Bu konularda fazla bilgim yok, eminim forumda da bir sürü kaynak mevcuttur fakat ben pek yanıt bulamadım şimdiden bir kusurum olduysa affola diyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam üstüne basın iconların özelleştirme ye gelin icon pack indirin bir tane oradan istediğinizi seçin.
Hocam valla dediğinizi yaptım diğer ikonlar değişti ama diğerleri aynı (telefon mesaj)

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam valla dediğinizi yaptım diğer ikonlar değişti ama diğerleri aynı (telefon mesaj)
Hocam telefon icon a basılı tutun pencere gelecek özelleştirme basın sonra telefon icona tıklayın ardından icon pack teki tüm iconlar karşınıza gelecek oradan telefon iconunu bulup seçin

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Noca Launcher bence en iyi launcherlerdendir. Bir de onu dene istersen. İndirilen ikon paketlerini de uygulayabilirsin...

Oyla:

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam telefon icon a basılı tutun pencere gelecek özelleştirme basın sonra telefon icona tıklayın ardından icon pack teki tüm iconlar karşınıza gelecek oradan telefon iconunu bulup seçin
Şimdi buldum hocam teşekkürler bu launcher ile biraz takilacam performans pil vs

Oyla:
Üst Alt