Soru Note 8 Rom Hakkında

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yaklaşık 5 ay önce redmi note 8 aldım ve bu süre zarfında telefonu gayet güzel bir şekilde kullanıyorum. Tek problemim tema ikonlarinin google ikonları olması. Forumda bazi konularda araştırma yaptım bunun için custom rom öneriliyor. Sizce telefonun orijinal sürümünü bozmalı miyim? Herhangi bir sorun ile karşılaşır miyim? Ve çokta önemli olmayan ikonların sıkıcı görüntüsünden kurtulur muyum?

Tek çekincem orijinal sürüm dışına çıkmak ve xiaominin bu ikon vs durumuna el atması...

Bu konularda fazla bilgim yok, eminim forumda da bir sürü kaynak mevcuttur fakat ben pek yanıt bulamadım şimdiden bir kusurum olduysa affola diyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Yaklaşık 5 ay önce redmi note 8 aldım ve bu süre zarfında telefonu gayet güzel bir şekilde kullanıyorum. Tek problemim tema ikonlarinin google ikonları olması. Forumda bazi konularda araştırma yaptım bunun için custom rom öneriliyor. Sizce telefonun orijinal sürümünü bozmalı miyim? Herhangi bir sorun ile karşılaşır miyim? Ve çokta önemli olmayan ikonların sıkıcı görüntüsünden kurtulur muyum?

Tek çekincem orijinal sürüm dışına çıkmak ve xiaominin bu ikon vs durumuna el atması...

Bu konularda fazla bilgim yok, eminim forumda da bir sürü kaynak mevcuttur fakat ben pek yanıt bulamadım şimdiden bir kusurum olduysa affola diyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
XiaomiV2Tool aracı ile Hindistan sürümüne geçin rom orjinal ancak Miui mesaj ve arama uygulaması var forumdan bakabilirsiniz.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Strex hocamın dediği şekilde Hindistan global roma geçebilirsiniz ancak cihazınız garanti dışı kalacaktır yüksek ihtimalle. Yani öyle garantiye göndermek zorunda kalırsanız sıkıntı çıkabilir.

Oyla:

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
XiaomiV2Tool aracı ile Hindistan sürümüne geçin rom orjinal ancak Miui mesaj ve arama uygulaması var forumdan bakabilirsiniz.
Nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz pek bilgim yok..

Benim tek problemim iconlarin sıkıcı tasarımları.

Oyla:

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Teşekkür ederim bu uygulama ile orijinal xiaomi rom dışına çıkmıyoruz değil mi?
Normalde çıkabilirsiniz isterseniz ancak sizin çıkmanıza gerek yok.India Stable romu kuracaksınız

Oyla:

ProteyDros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Tek sıkıntınız ikonlar ise neden farklı tema denemiyorsunuz?
Hangi temayı denersem deneyeyim temalar değişiyor fakat ikonlar değişmiyor. Klasik tema da bile mavi android ikonları mevcut.

Başka Redmi modellerinde böyle bir sorun yaşayan görmedim fakat note8 kullanan herkes bunu yaşıyor..

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Temayı uygularken simgeler seçeneğini seçiyor musunuz?
Seçiyorsanız ve hala değişmiyorsa ikonlar sıfırlama yapıp yazılımı tekrar yükleyebilirsiniz sistemsel sorun olabilir, çünkü aynı telefona sahibim ve simgelerin değiştiğini görebiliyorum.

Oyla:
Üst Alt