Tavsiye note 8 pro mu? redmi 9t mi?

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
note8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
1820 lira note 8 pro 6/128 (yurtdışı)
1524 lira redmi 9t 4/128 (yurtdışı) fiyatlar bu

arkadaşlar ev hanımı profili olan birine telefon alacağım ( kendisi evden çıkmayan bi tip bunu şarz problemi olmayacak birisi oldugu için belirtiyorum.)
kendisi çiftlik oyunları falan oynuyor ama gunluk kullanımı yogun diyebiliriz hal böyleyken;

2022 arefesine geldiğimizi düşünürsek 2 yıl önce çıkan 6/128 ve işlemcisiyle dikkat cekmiş ama 4500 mahla enerjide bi tık geri kalan note8 pro bugun 300 lira fazla verilip alınırmı yani benim için şuan 300 lira buyuk para diyebileceğim bir dönemdeyim değer kardeşim 300 fazla ver al mı dersiniz yoksa 300 lira fazlaya gerek yok redmi 9t al geç kardeşimmi dersiniz?

fikirlerinizi bekliyorum bu akşam mesai çıkışı gidip alacagım burdan çıkan fikirler bana yön verecek

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Normalde mtk tavsiye etmem ama Redmi 9T lerde kronik arızalar mevcut. Donanımsal arıza nedeniyle Kapanıp ta geri açılmayan cihazlar var. Bu yüzden note 8 pro alın. O cihazın hali hazırda kronik bir arızası duyulmadı. Redmi 9T lerde imeiden sonra zaten modem dosyası nedeniyle güncelleme sorunu da mevcut.

Oyla:

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Note 8 pro tek geçerim. 2 yıla yakındır kullanıyorum maşallah tık demedi. Mtk ya karşı ön yargılarınızı yıkmanın vakti geldi bence

Oyla:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Not8 pro tavsiye ederim. Yanyana koysanız bile 8 pro farkeder.Kamerasıda 9 t den güzeldir. Kullanıcıların memnun kaldığı özellikle kamerasını beğeniyorlar. Not 9 pro ile kıyas yapan bile var. 9t H.kadioglu hocamin dediği gibi sorunlu cihaz. Yalnız 8 pro çin versiyonu olabilir dikkat edin belki bilginiz vardır

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Not8 pro tavsiye ederim. Yanyana koysanız bile 8 pro farkeder.Kamerasıda 9 t den güzeldir. Kullanıcıların memnun kaldığı özellikle kamerasını beğeniyorlar. Not 9 pro ile kıyas yapan bile var. 9t H.kadioglu hocamin dediği gibi sorunlu cihaz. Yalnız 8 pro çin versiyonu olabilir dikkat edin belki bilginiz vardır
yok hocam farkları nedir nerelere dikkat ediyoruz hocam alırken?
baktım sanırım band20 yokmuş turkiye şartlarında önemli bi ayrıntı eyvallah hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Normalde mtk tavsiye etmem ama Redmi 9T lerde kronik arızalar mevcut. Donanımsal arıza nedeniyle Kapanıp ta geri açılmayan cihazlar var. Bu yüzden note 8 pro alın. O cihazın hali hazırda kronik bir arızası duyulmadı. Redmi 9T lerde imeiden sonra zaten modem dosyası nedeniyle güncelleme sorunu da mevcut.
valla kendimi geçtim aldırırdım insanlara çok sagolun kronik sorun ihtimali varsa selam bile verilmez

Oyla:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Global versiyonda arka kapakta redmi yazısının yatay şekilde olması. Model numarasının son harfin G ile bitmesi gibi şeylere dikkat ediliyor. Biraz araştırma yapabilirsiniz.Telefonu çoğu satıcılar kutu ile satmadığı gibi şarj cihazını yan sanayi veya düşük amper veriyorlar. Şahsen not 9 pro yurtdışı kutusunda 33 wat olması gerekirken 18 wat koymuşlar.Allah kolaylık versin

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Global versiyonda arka kapakta redmi yazısının yatay şekilde olması. Model numarasının son harfin G ile bitmesi gibi şeylere dikkat ediliyor. Biraz araştırma yapabilirsiniz.Telefonu çoğu satıcılar kutu ile satmadığı gibi şarj cihazını yan sanayi veya düşük amper veriyorlar. Şahsen not 9 pro yurtdışı kutusunda 33 wat olması gerekirken 18 wat koymuşlar.Allah kolaylık versin

hocam genelde yapıyorlar basıma gelirse diye soruyorum note8 pro kalmadı m3 pro var derse alınırmı hocam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

#H.kadioglu

Son düzenleme:
Oyla:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
mccaglarr, telefon özelliklerini fiyat segmentini IMEI repair durumunu bildiğiniz her türlü telefonu alabilirsiniz. Not8 pro global şuanda bulmak çok zor. Çin versiyonu kullanıp memnun olanda var olmayanda hassas iseniz almayın. Redmi 9T telefona güncelleme veya sıfırlama yapmazsanız alabilirsiniz tabi tecrübeniz varsa sıkıntı minimum olur. Hatta kamera önemli değil derseniz redmi 9 alabilirsiniz. Ben 9T yi bı yakınıma aldırdım gayet memnun fakat telefon yanlış işlem sonucu redmi yazısında kalmış. Forumda miflash konularını takip ederek kurtardık. Tekrar kolay gelsin

Oyla:
Üst Alt