Soru Note 8 Mi Note 8 Pro mu ?

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
3- 4 sene kullanmak istiyorsan Note 8 Pro alma derim. Çünkü 2 sene sonra her telefon gibi o da yavaşlayacak ve rom değitirmen gerekecek. Ama mtk işlemcilere rom desteği yok denecek kadar az.
Rom işleri ile uğraşmıyor standart bir kullanıcı iseniz pro almanızı tavsiye ederim.

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Redmi note 8 pro kullanıyorum cihaz gayet akıcı 6 ila 8 saat arasında ekran süresi veriyor oyunlarda sıkıntı yok akıcılık da sıkıntı yok ses seviyesinin bir tık yüksek olmasını isterdim. Kamerayla çok fazla işim yok iyi kötü çekmesiyle ilgilenmiyorum. Yazılımsal bir kaç ufak eksikliği var global romun güncelleme ile halledilebilecek seviyede onun dışında yazılımı sorunsuz. Rom falan da atmaya hiç gerek yok global romu gayet yeterli. Ekran gövde oranından kaynaklı olduğunu düşünüyorum YouTube video kalitesi beni pek memnun etmiyor (ekranın çözünürlüğü normal kullanımda gayet yeterli gayet canlı videolarda bir sorun var).

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
İnsanlar alışmış MTK işlemci diye diye arkadaşlar uzaya çıkmıyoruz sonuçta telefonla yapılabilecek şeyler belli zaten oyun oynarsın sosyal medya kullanırsın konuşursun romla isim yok standart kullanıcıya yaklaşık 3 aydır kullanıyorum cihazı çok memnunum özellikle oyun ve ısınma konusunda son derece başarılı

S

Silinen üye 107783

Guest
Asus Rog Phone 2 kullanıyordum. Maddi sebeplerden ötürü Note 8 pro'ya geçmek mecburiyetinde kaldım ama bu fiyata gerçekten tatmin edici bir cihaz. Her ne kadar attan inip eşşeğe binmiş olsam da Rom Mom işleriyle uğraşmadığım için beni gayet tatmin ediyor.

Üst Alt