Soru Note 8 Mi Note 8 Pro mu ?

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Arkadaşlar merhaba . Telefon alacağım. Yanlız şunda kararsızım .note 8 renkleri daha canlı daha güzel gözüküyor Pro ya göre. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Video da da belli

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
MTK için neden uzak durulmalı oyun için kullanmayacağım günlük kullanım kamera ve batarya için kullanacağım
Mtk islemcilere rom desteği uzun süre saglanmiyor o yuzden pek fazla rom atma flashlama isine merakli arkadaslar pek yanasmiyorlar. Ayrica uzun sureli kullanimda sd islemciler kadar basarili degil deniyor. Bunlarla ugrasacaksan note 8 al ancak ben kullanıyorum su anda arayuz gecislerinde falan telefonda ciddi donmalar kasmalar var haberin olsun. Guncellemeyle duzelecek mi o da belirsiz bekliyoruz. Duyduğuma gore redmi note 8 proda arayuz donmasi gibi problemler yokmuş.

İphone kullandiysan ben telefona global hariç birsey yuklemem beklerim guncellemeleri diyorsan bence n8 pro da gayet mantıklı. Çok iyi oyun oynatiyor diye duydum

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Mtk islemcilere rom desteği uzun süre saglanmiyor o yuzden pek fazla rom atma flashlama isine merakli arkadaslar pek yanasmiyorlar. Ayrica uzun sureli kullanimda sd islemciler kadar basarili degil deniyor. Bunlarla ugrasacaksan note 8 al ancak ben kullanıyorum su anda arayuz gecislerinde falan telefonda ciddi donmalar kasmalar var haberin olsun. Guncellemeyle duzelecek mi o da belirsiz bekliyoruz. Duyduğuma gore redmi note 8 proda arayuz donmasi gibi problemler yokmuş.

İphone kullandiysan ben telefona global hariç birsey yuklemem beklerim guncellemeleri diyorsan ben
Rom
rom için değil de benim için gereken uzun süreli kullanım ve arayüz donmaması gerekiyor.rom ancak aradann 4/5 sene geçecek artık sürekli donmaya başlayacak o zaman atarım başka türlü rom ile uğraşamam

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
rom için değil de benim için gereken uzun süreli kullanım ve arayüz donmaması gerekiyor.rom ancak aradann 4/5 sene geçecek artık sürekli donmaya başlayacak o zaman atarım başka türlü rom ile uğraşamam
O zaman rn8 pro bakabilirsin.

gumusdag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Deneyimlediğim kadarıyla note 8 tam anlamıyla optimize edilmiş bir telefon değil. Bunu arayüzün yeni bir işlemci olan snapdragon 665 için tam anlamıyla optimize edilmemesine bağlıyorum. Rahatsız edici düzeyde olmasa da(tabii bu kişiye göre değişir) arka plan uygulamalarını sonlandırmak isterken arayüzde hafif kasmalar mevcut ki bu her zaman olan bir şey de değil. Kötü bir telefon diyemem, orta segment için gayet de performanslı bir telefon. Uygulamalarda donma/kasma sorunuyla karşılaşmadım. Şarjı süresi de ideal ki ben gerek sosyal medya olsun gerek youtube olsun gün içerisinde sık kullanan bir insanım. Buna rağmen 1.5-2 gün bandında şarj performansı alıyorum.

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Deneyimlediğim kadarıyla note 8 tam anlamıyla optimize edilmiş bir telefon değil. Bunu arayüzün yeni bir işlemci olan snapdragon 665 için tam anlamıyla optimize edilmemesine bağlıyorum. Rahatsız edici düzeyde olmasa da(tabii bu kişiye göre değişir) arka plan uygulamalarını sonlandırmak isterken arayüzde hafif kasmalar mevcut ki bu her zaman olan bir şey de değil. Kötü bir telefon diyemem, orta segment için gayet de performanslı bir telefon. Uygulamalarda donma/kasma sorunuyla karşılaşmadım. Şarjı süresi de ideal ki ben gerek sosyal medya olsun gerek youtube olsun gün içerisinde sık kullanan bir insanım. Buna rağmen 1.5-2 gün bandında şarj performansı alıyorum.
Doğru söylüyor uygulama icerisinde kesinlikle donma falan yok alet gayet guzel calisiyor. Arka plan uygulamalarına gecis yaparken kasma yapiyor ve bu 10 kez yapiyorsan 3 kez oluyor. Valla beni inanılmaz rahatsız ediyor o yüzden foruma dahil oldum her gün yazar oldum yani.

gumusdag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Doğru söylüyor uygulama icerisinde kesinlikle donma falan yok alet gayet guzel calisiyor. Arka plan uygulamalarına gecis yaparken kasma yapiyor ve bu 10 kez yapiyorsan 3 kez oluyor. Valla beni inanılmaz rahatsız ediyor o yüzden foruma dahil oldum her gün yazar oldum yani.
Bunu da Çinli kardeşlerimizin işgüzarlığına bağlıyorum. Redmi Note 7/7pro serilerinde yakaladıkları satış başarılarını devam ettirmek adına "Kervan yolda düzülür" mantığıyla tam optimize etmedikleri cihazı piyasaya sürdüler. Tabii en önemli etken burada para elbette. Tahminim yaza doğru cihaz kendini bulacaktır.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
MTK sıkıntı belli bir süre sonra performans ve batarya düşecek güncelleme sıkıntısı var bizde note 4 var 2 seneyi geçti hala 8 saat ekran alıyoruz rahat :) zaten mantıken bu yüzden uygun işlemci fiyatı

Üst Alt