Yardım note 6 pro Miui 11 güncelleme sonrası bazı sorunlar

Frozen888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 6 plus
Konular
3
11 e güncelledikten sonra böyle sorunlar oluşmaya başladı. menü geçişleri yavaş, yüz tanıma kilit tuşuna basıyorum ekran açılıyor ama yüz tanıma 2 sn sonra devreye giriyor, kilit tuşu yerine parmak izi ile açmayı denediğimde ekranda aydınlatma hafif olarak belli oluyor ama tam açılmıyor. 10 da iken böyle sorunlar yoktu.

Emrah2163

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Evet ustam 80 civarı şarj vardı hiç bir tuşa dahil basmadim açmaya çalıştıgimda ise logo geliyor ve kapanıyor.
Telefonun güç tuşuna basılı tut 5 6 dakika (telefonda telefona değişir) 10 15 kere titreşecek açılmayacak sen son bir titreşimle tuşu bırak aşağıda power by android yazısı gelecek karışma açılır_(son titreşim derken 10 11 12. Titreşim falan yani sana göre son)

Oyla:

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Telefonun güç tuşuna basılı tut 5 6 dakika (telefonda telefona değişir) 10 15 kere titreşecek açılmayacak sen son bir titreşimle tuşu bırak aşağıda power by android yazısı gelecek karışma açılır_(son titreşim derken 10 11 12. Titreşim falan yani sana göre son)
Ustam telefon tamirde inşallah gelirse denerim teşekkür ederim :)

Oyla:

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Miui 11 yüklerken önerim, temiz bir kurulum yapmanız. Mi Flashtool ile Miui 11 fastboot romunu, bilgisayar aracılığıyla flaşlamanız daha iyi olur.

Oyla:

derpeksis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yüksel
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
merhaba arkadaslar benimde basımda aynı sorun var 11 guncellemesi geldi telefon kurarken kapandı ve sadece mi logosu geliyor recovery mod acılmıyor fastboot mod acılıyor telefon guncelleme yaparken yuzde 80 sarjı vardı dogubankta yazılımcıya goturdum çin saat farkından dolayı sabah orjinal siteden yukleme yapacagım dedi aksam almaya gittigimde boot loader kilidi var şuan bunu yapabilecek bir teknoloji yok dedi telefonda hic kımıldama yok halen mi logosu acılmakta bende hard brick olmus diye dusundum burdaki yonlendirmelere gore edl hard brick global fastboot rom atmaya hazırlanacaktım elimden geldigi kadar ama burda yazılana gore hard brick olmamıs ne yapmam gerek fikir verebilecek var mı? emrah2163 uyesinin dedigi gibi basılı tutsam guc tusuna acılma sansı varmıdır halen sonucta mudahale edildi telefona

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
merhaba arkadaslar benimde basımda aynı sorun var 11 guncellemesi geldi telefon kurarken kapandı ve sadece mi logosu geliyor recovery mod acılmıyor fastboot mod acılıyor telefon guncelleme yaparken yuzde 80 sarjı vardı dogubankta yazılımcıya goturdum çin saat farkından dolayı sabah orjinal siteden yukleme yapacagım dedi aksam almaya gittigimde boot loader kilidi var şuan bunu yapabilecek bir teknoloji yok dedi telefonda hic kımıldama yok halen mi logosu acılmakta bende hard brick olmus diye dusundum burdaki yonlendirmelere gore edl hard brick global fastboot rom atmaya hazırlanacaktım elimden geldigi kadar ama burda yazılana gore hard brick olmamıs ne yapmam gerek fikir verebilecek var mı? emrah2163 uyesinin dedigi gibi basılı tutsam guc tusuna acılma sansı varmıdır halen sonucta mudahale edildi telefona
Zenex hocam ile iletişime geçin.

Oyla:

dilimeftun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
6
Miui 11 yüklerken önerim, temiz bir kurulum yapmanız. Mi Flashtool ile Miui 11 fastboot romunu, bilgisayar aracılığıyla flaşlamanız daha iyi olur.
Benim daha gelmedi normal mi? Birde fastboot ile yuklersek güncelleme almaya devam eder mi?

Oyla:
Üst Alt