Yardım note 6 pro Miui 11 güncelleme sonrası bazı sorunlar

Frozen888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 6 plus
Konular
3
11 e güncelledikten sonra böyle sorunlar oluşmaya başladı. menü geçişleri yavaş, yüz tanıma kilit tuşuna basıyorum ekran açılıyor ama yüz tanıma 2 sn sonra devreye giriyor, kilit tuşu yerine parmak izi ile açmayı denediğimde ekranda aydınlatma hafif olarak belli oluyor ama tam açılmıyor. 10 da iken böyle sorunlar yoktu.

derpeksis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yüksel
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
11 e güncelledikten sonra böyle sorunlar oluşmaya başladı. menü geçişleri yavaş, yüz tanıma kilit tuşuna basıyorum ekran açılıyor ama yüz tanıma 2 sn sonra devreye giriyor, kilit tuşu yerine parmak izi ile açmayı denediğimde ekranda aydınlatma hafif olarak belli oluyor ama tam açılmıyor. 10 da iken böyle sorunlar yoktu.
iyi senin telefonun calısıyor benim telefonum brick oldu guncelleme sonrası dogubankta bi yere verdim suan bunu yapacak teknoloji yok dedi baska yere verdim haber bekliyorum buyuk ihtimal olmayacak dedi forumada yeni uye oldum belki yardımcı olacak birisi olur diye

Oyla:

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Hemen Masik X 8.5 yükleyip deneyin...

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
İlk soran... Sizinkini edl moda alıp yapacak birilerini bulmalısınız diye düşünüyorum. Yine de bilenler yanıtlasın..

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Emrah2163

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Aslında brick olmadı güç tusuna baya uzun süre bekliyorsun altta power by android yazınca cekiyorsun veeee ta ta tam açılıyor☺

Oyla:

derpeksis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yüksel
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
Aslında brick olmadı güç tusuna baya uzun süre bekliyorsun altta power by android yazınca cekiyorsun veeee ta ta tam açılıyor☺
bu dediğinizi sanırım telefon acılmadıgında hemen yapmam gerekirdi yazılımcılar birseyler yapmaya calıstı muhtemelen telefonun kafası benden daha karısıktır suan :)

Oyla:

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Arkadaşlar selamlar redmi note 6 MIUI 11 güncelleme yaparken kapandı daha açılmadı bilgimiz varmi konu ile ilgili

Oyla:
Üst Alt