Rehber Note 4/X GCam Rehberi - "Google Kamera" vs "Miui Kamera"

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Bi deniyelim bakalım sağol hocam yanıtın için

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
şuan gaza geldim, mi max pro için miuipro üzerinden hangisini yükliyeyim :D

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Arkadaslar mrb iyi aksamlar mi note 3 için google kamera var mi ? cihazda miui 10 beta yüklü bootlaeder kilidi kapali android 7.1 ???

anıl72

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anıl
Cihazım
mi5
Konular
0
arkadaşlar bende mi5 var gcam kurdum fotoğraf çekimi gerçekten çok daha iyi fakat videolarda 60 fps full hd çekip bilgisayara atıyorum ayrıntılarda saniye kare hızı19-21 arası değişiyor.sizlerde de bu durumu yaşayanlar var mı? çözümü var mıdır?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Gcam uygulamasının bariz faydaları mutlaka vardır. Ne var ki fotoğraf çekmek biraz da maharet ister. Misal ben... O kadar eleştirilen mi 6 nın kamerasından son derece memnunum ve gcam kullanmaya hiç ihtiyaç duymadım. Örneklerinde görüldüğü gibi....

Gün ışığında fazla fark göremezsiniz zaten, evet doğru fotoğraf çekmek maharet ister lakin telefonlarda düşük ışıkta istediğiniz kadar maharetli olun bir yerden sonra elin maharetinden ziyade yazılımın mahareti kendini gösteriyor. Google kamerayı daha çok düşük ışıklı ortamlarda kullanıyorum ama emin olun hdr+ moduyla çektikten sonra stok yazılımı kullanmazsınız. Note 4x ve gcam ile çektiğim fotoğraflara instagram profilimden ulaşabilirsiniz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Gün ışığında fazla fark göremezsiniz zaten, evet doğru fotoğraf çekmek maharet ister lakin telefonlarda düşük ışıkta istediğiniz kadar maharetli olun bir yerden sonra elin maharetinden ziyade yazılımın mahareti kendini gösteriyor. Google kamerayı daha çok düşük ışıklı ortamlarda kullanıyorum ama emin olun hdr+ moduyla çektikten sonra stok yazılımı kullanmazsınız. Note 4x ve gcam ile çektiğim fotoğraflara instagram profilimden ulaşabilirsiniz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Size inanıyorum.Üstelik ismini vermek istemediğim bir teknoloji sitesi moderatörünün DxOMark tan 114 puan almış P20 pro' ya gcam kurmak çabasını gördükten sonra Google kamera sevdanızı emin olun daha iyi anlıyorum.
Ben sadece twrp,rot, bl kilidi vs. gibi sıkıntılı işlerle uğraşma taraftarı değilim.Yoksa cihazı aldığım Nisan ayından beri hâlâ kararlı sürümde kalmaz, başka romları deneme yoluna giderdim. Bu yüzden de yazılımdan ziyade maharetimle iktifa edeceğim.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Global beta kurun. Camera api2 aktif oluyor. Güncelleyici ile hiç rom atmadan betaya geçebilirsiniz. Rom, twrp vs gerek de yok. Gcam in tadını çıkarın.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Global beta kurun. Camera api2 aktif oluyor. Güncelleyici ile hiç rom atmadan betaya geçebilirsiniz. Rom, twrp vs gerek de yok. Gcam in tadını çıkarın.
Mı 6 için bir link verebilir misiniz? Direk güncelleyeciden olursa düşünebilirim.

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
Galiba bir ben bu gcam işini çözemedim yada gerçek gcam bulamadım mi Max cihazıma hem MIUI tabanlı hemde aosp tabanlı romlarda gcam kurdum ama hiç dedikleri kadar kaliteli resim alamadım

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt