Rom Note 10 proda hangi romu önerirsiniz

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
orangeFox da format data yapınca hata veriyor Twrp de dahili hafızayı görmüyor :D
Hocam ben hafıza kartı ve USB OTG kullanıyorum bunun için :) Size de tavsiye ederim. Özellikle hafıza kartı çok yardımcı oluyor.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Merhaba, öncelikle güncel twrp yüklemenizi öneririm. Bu twrp sadece Android 12 ve 13 romlarla uyumludur.

Twrp'ye girip format data yapın. (Her şey silinir)
Firmware yükleyin

Rom yükleyin

Gapps yükleyin

Yüklemeler bitince format data yapıp yeniden başlatın. İşlemler bu kadar.
hocam ilk başta format data yaptıkdan sonra
Dalvik ART cache
metadata
data
ınternal storage
cache
bunlardan flash yapmıyormuyuz

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
42
Gerek yok hocam format data yeterli
Merhaba Hocam. Dün redmi note 10 pro cihazıma crdroid romu kurdu. Rom çok hızlı çok sevdim. Yanlız söyle bir sorun var. Bildirim geldiği zaman bildirim paneli arada bir kasıyor açılmıyor. Spotyfy veya youtube açıkken ses tuşuna basıyorum 2 saniye sonra tepki veriyor. Ne yapmak lazım hocam çözüm var mı?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Merhaba Hocam. Dün redmi note 10 pro cihazıma crdroid romu kurdu. Rom çok hızlı çok sevdim. Yanlız söyle bir sorun var. Bildirim geldiği zaman bildirim paneli arada bir kasıyor açılmıyor. Spotyfy veya youtube açıkken ses tuşuna basıyorum 2 saniye sonra tepki veriyor. Ne yapmak lazım hocam çözüm var mı?
Hocam böyle bir sorun hiç yaşamadım, bilemiyorum. Belki tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Kurulumu yazdığım gibi yaptınız değil mi?

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
42
Hocam böyle bir sorun hiç yaşamadım, bilemiyorum. Belki tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Kurulumu yazdığım gibi yaptınız değil mi?

Tekrar kurunca düzeldi. Teşekkürler. Kilit ekranı biraz daha iyi olabilirdi. Ama gerçekten animasyonlar falan efsane

Üst Alt