Sohbet Netspeed Geçiş Sürecim

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
D-Smart, FixNET, Netspeed ve şu an kullandığım Gibirnet.. Hepsinde aynı hızı aldım.. Bende değişen hiç bir şey yok, gayet iyiydi hepsi.. Alt yapıdan kaynaklı sanırım.. Canım sıkıldıkça değiştiriyorum :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
D-Smart, FixNET, Netspeed ve şu an kullandığım Gibirnet.. Hepsinde aynı hızı aldım.. Bende değişen hiç bir şey yok, gayet iyiydi hepsi.. Alt yapıdan kaynaklı sanırım.. Canım sıkıldıkça değiştiriyorum :D
Benimde canım sıkılıyor bazen ama burada en hızlı ve en uygun fiyata sadece Turknet var, kıpırdamıyorum

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Benimde canım sıkılıyor bazen ama burada en hızlı ve en uygun fiyata sadece Turknet var, kıpırdamıyorum

Zaten Bağlantıda sıkıntı yoksa kurcalamayın hocam.. Aman diyim :)
Bu arada ellerinizden öperim hocam. Mutlu bayramlar.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Zaten Bağlantıda sıkıntı yoksa kurcalamayın hocam.. Aman diyim :)
Bu arada ellerinizden öperim hocam. Mutlu bayramlar.
Allah razı olsun hocam, el öpenleriniz bol olsun İnşallah, sizin de bayramınız kutlu olsun

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Merhaba, benim de ailem Kütahya/Merkez'de. Aynı düşünce ile yaklaştım ve Türknet'e geçiş yapmıştım. Fakat küçük illerde -hele ki altyapı sadece TTNET ise- Türk Telekom size sıkıntılar çıkarıyor. Portlarda oynama, hızlara sabotaj, hızlara sabotaj yapmadığı sıralarda kesintiler vs.

Şöyle anlatayım. Ofise Türknet bağlattık (1 yıl önce). İnternet hızı o zamanlar vdsl değildi dedim ki adsl üzerinden de aynısı olsa sıkıntı olmaz. En azından taahhüt olmaz dedim. Neyse bağlattık, internet geldi. İnternet çalışıyor ama günde minimum 2 kere kopuyor. Ama bu kopma modemi kapatıp açma ile düzelen bir problem değil. Modemi fişten çekip taktığımda internete ulaşabiliyordum. Türknet müşteri hizmetleri ise internetimin olduğunu ve kesintinin olmadığını ifade ediyordu ama internetim yok :'). Araştırıp soruşturduktan sonra yukarıda bahsettiğim problemleri bilinçli şekilde yaptığını öğrendik. (yakınlarımda turkcell, vodafone vd. kullananlar da benzer problemleri yaşamışlar). E internetsiz de iş yapamayız. Mecbur iptal edip türkneti geri türk telekoma geçmek zorunda kaldık. Dolayısıyla istisnai durumlar dışında en iyi internet altyapısı olan internettir mantığına dönmek zorunda kaldık :).

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Merhaba, benim de ailem Kütahya/Merkez'de. Aynı düşünce ile yaklaştım ve Türknet'e geçiş yapmıştım. Fakat küçük illerde -hele ki altyapı sadece TTNET ise- Türk Telekom size sıkıntılar çıkarıyor. Portlarda oynama, hızlara sabotaj, hızlara sabotaj yapmadığı sıralarda kesintiler vs.

Şöyle anlatayım. Ofise Türknet bağlattık (1 yıl önce). İnternet hızı o zamanlar vdsl değildi dedim ki adsl üzerinden de aynısı olsa sıkıntı olmaz. En azından taahhüt olmaz dedim. Neyse bağlattık, internet geldi. İnternet çalışıyor ama günde minimum 2 kere kopuyor. Ama bu kopma modemi kapatıp açma ile düzelen bir problem değil. Modemi fişten çekip taktığımda internete ulaşabiliyordum. Türknet müşteri hizmetleri ise internetimin olduğunu ve kesintinin olmadığını ifade ediyordu ama internetim yok :'). Araştırıp soruşturduktan sonra yukarıda bahsettiğim problemleri bilinçli şekilde yaptığını öğrendik. (yakınlarımda turkcell, vodafone vd. kullananlar da benzer problemleri yaşamışlar). E internetsiz de iş yapamayız. Mecbur iptal edip türkneti geri türk telekoma geçmek zorunda kaldık. Dolayısıyla istisnai durumlar dışında en iyi internet altyapısı olan internettir mantığına dönmek zorunda kaldık :).
Kötü olmuş hocam. 15 gündür kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı olmadı kesinti, hız düşüklüğü vs sizin sorununuz sanırım bina altyapısıyla ilgili.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
turknet kullanıyorum.
altyapınız yoksa hepsi türk telekomunkini kullanır.
alt yapı varsa firmaya göre kalite değişebilir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Geçmek isteyenler için indirim kodu....

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Geçmek isteyenler için indirim kodu....

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Referans kodumu kullandığınız için teşekkürler hocam. Çok merak etmiştim kimin kayıt olduğunu sizin kodu sistemde görünce :$

Üst Alt