İpucu Netflixin Hd Desteklediği Telefonlar

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Benim mi 9T, bl açık, magiskte yüklü, hide de de ekli, global hariç eea, eu ve miroom denedim, bunların android 10 versiyonlarını da denedim Netflix hd izleyemiyorum, l3 gözüküyor hep, ayrıca netflix üyeliğim fullhd
Hocam mi 9t K20 iki cihaz da Android 9 da başlamak üzere 10 dahil eu rom da l1 sertifikası geleli çok uzun zaman oldu. Şu an Netflix den HD olarak dizi filim izliyorum. Siz deki durum farklı ola bilir paketiniz ile ilgisi olması muhtemel. Eu rom da Magik yada bir modül kurmadan izleye bilirsiniz. İyi forumlar..

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Hocam mi 9t K20 iki cihaz da Android 9 da başlamak üzere 10 dahil eu rom da l1 sertifikası geleli çok uzun zaman oldu. Şu an Netflix den HD olarak dizi filim izliyorum. Siz deki durum farklı ola bilir paketiniz ile ilgisi olması muhtemel. Eu rom da Magik yada bir modül kurmadan izleye bilirsiniz. İyi forumlar..

Malesef hocam, paketim ultraHd. Sıkıntı nerede bilmiyorum aklıma takılan tek husus bl kilidinin açık olması. Onun dışında birşey gelmiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-30-23-28-09-004_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-11-30-23-28-09-004_com.android.chrome.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 50

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Malesef hocam, paketim ultraHd. Sıkıntı nerede bilmiyorum aklıma takılan tek husus bl kilidinin açık olması. Onun dışında birşey gelmiyor.
Hocam boot kilidi açık olması ile alakası yok. Sizin rom nedir eu mu?

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10

Hocam sizde var mı L1? Ben EU ROM'dayım, son sürümde L1 olduğu yazıyor ama bende yok. Cihaz 9T Pro.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam sizde var mı L1? Ben EU ROM'dayım, son sürümde L1 olduğu yazıyor ama bende yok. Cihaz 9T Pro.
Evet hocam daha önce yazdığım mesajda dediğim gibi uzun süredir l1 sertifikası eu rom da ekli ama cihazdan cihaza fark edebilir mi 9t K 20 de aktif 9t pro hakkında bilgim yok. Google marketten drm info uygulaması indirip baka bilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12

Geçen birkaç gün öncesine kadar eu yüklüydü. Ancak sorun aynıydı, bir kaç önce miroom yükledim. Lakin eu ve eea da da denedim sertifika L3 olrak görünüyordu. Drm info ile de baktım

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Xiaomi de tek anlam veremediğim konu budur. Tamamen ücretsiz olan bir sertifikayı sd845 kullanan bir cihaza koymamak tamamen aptallıktır. Poco f1 olayı patlak vermeseydi yeni cihazlara bile koymazlardı.

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
Arkadaşlar Forumda çoğu kişi, Netflix telefonumda Hd oynatmıyor diye şikayetçi. Bir çok kişi kullandığı romla alakalı olduğunu zannediyor, Hatta bazı arkadaşlarımız Romunu değiştirirse düzelir diye düşünüyor. Ama durum böyle değil. Netflixin kendi internet sitesinde Hd kalitesinde izlemesi desteklenen sadece 4 Xiaomi telefon modeli yazıyor. Mi 9T, Mi 9T Pro, Redmi K20, Redmi K20 Pro. Bu modeller dışında Netflix hiç bir Xiaomi telefon modeline Hd kalitesinde görüntü izleme desteği vermiyor. Bilginiz olsun istedim.

Yeni bir bilgi edindim. Yukarıda Netflixin desteklediği Xiaomi telefonları yazmıştım. Bu modeller haricinde HD destek vermiyor demiştim. Yanılmışım işletim sistemlerine görede destek veriyormuş. Telefonunuz aşağıdaki işletim sistemlerinden birine sahipse Netflixi HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ekte veriyorum.
Hocam cihazım mi 8.Global miuı 10 yüklüyken Netflixi Google play storedan indiremiyordum.Mİuı 11 geçince sorun düzeldi ama bu sefer sd kalitesinde destekliyordu.Tavsiyem apk olarak indirmeniz o zaman sitedeki ayarınız neyse görüntü internet hızınıza veya uyguladığınız ayara göre değişiyor.Bende full paket var netflix.Gayette yüksek görüntüler alıyordum

Üst Alt