İpucu Netflixin Hd Desteklediği Telefonlar

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
Benin telefonum mi9t hd izliyorum arkadaşımda ise note7 var oda hd izliyor bence problem netflix paket aboneliği olabilir

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Benim mi 9T, bl açık, magiskte yüklü, hide de de ekli, global hariç eea, eu ve miroom denedim, bunların android 10 versiyonlarını da denedim Netflix hd izleyemiyorum, l3 gözüküyor hep, ayrıca netflix üyeliğim fullhd

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Benin telefonum mi9t hd izliyorum arkadaşımda ise note7 var oda hd izliyor bence problem netflix paket aboneliği olabilir
Senin telefonun destekliyor izlersin ama arkadaşının Telefonu REdmi note 7 yse Hd izliyemez. Telefonunuzdan Netflixi açın, Ayarlar bölümüne gelip uygulama ayarlarını seçin, Tanılar bölümünde, Yürütme özelliklerini açın. Yürütme bölümünde, maksimum oynatma çözünürlüğü yazar.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Senin telefonun destekliyor izlersin ama arkadaşının Telefonu REdmi note 7 yse Hd izliyemez. Telefonunuzdan Netflixi açın, Ayarlar bölümüne gelip uygulama ayarlarını seçin, Tanılar bölümünde, Yürütme özelliklerini açın. Yürütme bölümünde, maksimum oynatma çözünürlüğü yazar.
Baktım hocam oraya, SD gözüküyor, değişemiyorum, net üzerinden ayarları hd yapmama rağmen uygulamada değişmiyor

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
İzliyor, izlemese zaten buraya yazmam

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
Benim mi 9T, bl açık, magiskte yüklü, hide de de ekli, global hariç eea, eu ve miroom denedim, bunların android 10 versiyonlarını da denedim Netflix hd izleyemiyorum, l3 gözüküyor hep, ayrıca netflix üyeliğim fullhd
mi room da l3 olur haklısınız ama eu romda l1 var

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-28-13-58-17-392_com.netflix.mediaclient.png
    Screenshot_2019-11-28-13-58-17-392_com.netflix.mediaclient.png
    87,8 KB · Görüntüleme: 119

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Benimde üyeliğim ULTRA HD'di fakat izleyemedim ve iptal ettim aboneliği. Film sitelerinden izlerim daha iyi.

S

Silinen üye 107783

Guest
Ben evde TV'den de izlediğim için iptal etmedim 4K olarak evde izliyorum artık napalım giggle~~

novacula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Redmi Note 7 kullanıyorum. Farklı rom vs kullanmıyorum. Kutudan çıktığı şekilde telefon, global olması lazım. Maalesef verdiğiniz bilgi doğru değil. Netflix uygulamasının bahsettiğiniz ayar ekranı ektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt