Yardım Netflix yansıtmada ses var görüntü yok

• Konbuyu başlatan Camara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 36
  • Görüntüleme 11K

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Bakabildinizmi acaba ben çok uğraştım ve root kaldırdım. eğer sizin yardımınız olursa tekrar yüklerim -bu sorun bayağı insan yaşamış ve çözüm bulalamış inşallah siz buylur ve ilk olursunuz.
Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. Sorun bahsettiğim şekilde çözüldü. Ekran görüntüsü ve ekran kaydı alırken de sorun yapmıyor, daha önce hata veriyordu. Olmazsa kısa bir video hazırlarım. LSposed içerisinden CustoMiuizier uygulamasına Netflixi ekledim(bu gerekli mi emin değilim çünkü sistem ayarlarına etki ediyor da olabilir). CustoMiuizer içerisinden de Disable secure content protection ayarını aktif ettim, tüm uygulamaları kapattım ve telefonu yeniden başlattım. Açıldıktan sonra en basitinden Netflix uygulamasına girerek ekran görüntüsü almayı deneyebilirsiniz, ekran görüntüsü alabilirseniz gerisi de sorun olmayacaktır ki yansıtma ile denedim, daha önce sizdeki gibi karanlık ekran vardı.

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Hocam magiskde zygisk aktifse zygisk sürümünü, zygisk aktif değilse ayrı olarak riru modülü ve lsposed riru sürümünü magisk içerisinden modül olarak yükleyebilirsiniz. 2 lsposed sürümünü de ayrı ayrı bulabilirsiniz. da riru var fakat riru artık güncelleme almayacağını belirtmiş, zygiske geçin yazıyor github sayfasında.
Aktif galiba hocam zygisk i magisk içinden modül olarak yükleyecegim dimi tek, kusura bakmayın bayramda bakmayı unuttum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-04-20-25-06-874_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2023-07-04-20-25-06-874_com.topjohnwu.magisk.jpg
    334 KB · Görüntüleme: 7

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Aktif galiba hocam zygisk i magisk içinden modül olarak yükleyecegim dimi tek, kusura bakmayın bayramda bakmayı unuttum
Aynen hocam LSPosed zygisk sürümünü modül olarak yükleyin. CustoMiuizer var LSPosed kendi reposunda fakat MIUI sürümünüze uygun olan sürümü yükleyin, bendeki MIUI14 sürümü. 12.5 ve üstü için CustoMiuizerMod isminde, daha öncesi için de sadece CustoMiuizer var.

devourlove

Ahmed Tuğra Karaca
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mucahit
Cihazım
Mi 12 Lite
Meslek
otomotiv
Konular
6
Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. Sorun bahsettiğim şekilde çözüldü. Ekran görüntüsü ve ekran kaydı alırken de sorun yapmıyor, daha önce hata veriyordu. Olmazsa kısa bir video hazırlarım. LSposed içerisinden CustoMiuizier uygulamasına Netflixi ekledim(bu gerekli mi emin değilim çünkü sistem ayarlarına etki ediyor da olabilir). CustoMiuizer içerisinden de Disable secure content protection ayarını aktif ettim, tüm uygulamaları kapattım ve telefonu yeniden başlattım. Açıldıktan sonra en basitinden Netflix uygulamasına girerek ekran görüntüsü almayı deneyebilirsiniz, ekran görüntüsü alabilirseniz gerisi de sorun olmayacaktır ki yansıtma ile denedim, daha önce sizdeki gibi karanlık ekran vardı.
Bir detaylı video çok iyi olacak sanırım üstat modüllerle birlikte herşeyın nsaıl yüklendiğini ayarlandığını anlatan bir video.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Bir detaylı video çok iyi olacak sanırım üstat modüllerle birlikte herşeyın nsaıl yüklendiğini ayarlandığını anlatan bir video.
Hocam Pazartesiye kadar şehir dışındayım, ya döndüğümde hazırlayıp eklerim yada vakit bulursam laptop üzerinden de yansıtma ile denerim fakat Netflix değil de Prime olur sanırım öyle olursa Netflix paylaşım saçmalığından dolayı. Evdekiler kullanıyor diye ek ücret ödemeden kendi hesabımızı başka yerde kullanamıyoruz, sonraki ay yenilemeyeceğim artık büyük ihtimalle zaten.

devourlove

Ahmed Tuğra Karaca
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mucahit
Cihazım
Mi 12 Lite
Meslek
otomotiv
Konular
6
Hocam Pazartesiye kadar şehir dışındayım, ya döndüğümde hazırlayıp eklerim yada vakit bulursam laptop üzerinden de yansıtma ile denerim fakat Netflix değil de Prime olur sanırım öyle olursa Netflix paylaşım saçmalığından dolayı. Evdekiler kullanıyor diye ek ücret ödemeden kendi hesabımızı başka yerde kullanamıyoruz, sonraki ay yenilemeyeceğim artık büyük ihtimalle zaten.
Ben miuicustizer14 de dediğiniz ayarı bulamadım losposed miydi adı oda yüklü bir türlü o ayarı bulamdim

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Ben miuicustizer14 de dediğiniz ayarı bulamadım losposed miydi adı oda yüklü bir türlü o ayarı bulamdim
Hocam ayar System - Other içerisinde, Disable secure content protection ismi. Ayarı aktifleştirdikten sonra tüm uygulamalarınızı kapatıp telefonu yeniden başlatın.

Ekli dosyalar

• Screenrecorder-2023-07-20-13-16-32-85.mp4
    3,9 MB · Görüntüleme: 7

devourlove

Ahmed Tuğra Karaca
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mucahit
Cihazım
Mi 12 Lite
Meslek
otomotiv
Konular
6
Hocam ayar System - Other içerisinde, Disable secure content protection ismi. Ayarı aktifleştirdikten sonra tüm uygulamalarınızı kapatıp telefonu yeniden başlatın.
bunuda yaptım teşekkür ederim . ama yine olmadı :) bende bir gudubetlikmi var acaba

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
bunuda yaptım teşekkür ederim . ama yine olmadı :) bende bir gudubetlikmi var acaba
Hocam eve geçince baştan eşimin telefonuna yapıp videoya alıyım, bende zaten ayarlı olduğu için komple kaldır kur ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.

Üst Alt