Haber Netflix deneme sürümü yeniden Türkiye'de

Dünyaca ünlü dizi ve video platformu Netflix geçtiğimiz Şubat ayında Türkiye'deki deneme sürümünü kaldırmıştı. Kötü kullanım sebebiyle kaldırıldığı düşünülen deneme sürümü yeniden ülkemizde aktif hale getirildi.

Netflix'in her ülkede kullanıcılarına ücretsiz olarak 30 gün kullanım hakkı sunuyordu. Ülkemizdeki kötüye kullanımların artmasından dolayı bu deneme sürümünün kaldırıldığı iddia edilen deneme sürümü yeniden aktif hale getirildi.

Deneme sürümlerinin kötü kullanılarak büyük bir gelir kaybına sebep olduğu aşikar. Bu tarz önlemler alınması ise son derece doğal. Henüz bir duyuru yapmayan Netflix, web sitesinde deneme sürümü ile ilgili kısmı yeniden ekledi.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Tekrar temizleyin 21 oluyor 7 oluyor değişiyor :D Telefonda bakıyorum 21, pcde 7
21 ken alıp deneyebiliriz :)

Bu ne böyle iyice rubik küp gibi olayına dönmüş bunların olayı hocam. :D ben bi canlı desteğe yazayım nedir bu durum bir öğreneyim en iyisi.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Vpn ile almanya seçip 1 aylık test alabilirsiniz 8 lira kesip iade eder.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Canlı destek görüşmesi sonrası edindiğim bilgiler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Gelebiliyor dan sonra aslında bu durumun net olmadığını sistemsel bir nedenden dolayı rastgele alınabildiğini düşündüm ben. Geliyor ile gelebiliyor arasında çok anlam farkı var çünkü, geliyor kesinlik bildirirken, gelebiliyor kesin olmayan bir sonucu bildiriyor kısaca kendileride durum hakkında pek bir bilgiye sahip değiller bu görüntülerden çıkardığım varsayıma göre.

Üst Alt