Rehber Netflix Bu Cihazla Uyumlu Değil Hatası ÇÖZÜMÜ

S

Silinen üye 107783

Guest
Çözüm yolu size

Netflix Split Zip :

Playstore'dan uygulamayı kurun, daha sonra Geliştirici seçeneklerinden en alttan Miui optimizasyonunu kapatın, sonra SAI aracı ile zip Netflix'i kurun, daha sonra geliştirici seçeneklerinden Miui optimizasyonunu açabilirsiniz.

Netflix Güncel markette ki son sürüm olucaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2.ci Method

Ayarlara tıklayın aramaya "Bölge" Yazın çıkan menüde tıklayıp, Telefon bölgenizi Hindistan yapın, ana ekrana Hindistan marketi gelicek oradan netflix yazıp aratın ve indirin sonra tekrar bölgenizi TR yapabilirsiniz.

Yine HD olmuyor fakat değil mi?

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Yine HD olmuyor fakat değil mi?

HD izlemen için eski sürüm kullanman gerekiyor yeni sürümlerde Winepatch L1 çalışmıyor ama istersen HD izleyebileceğiniz sürüm bu

Mart ayında Xiaomi Global romlara L1 setifikası ekliyecek ozaman gerek kalmayacak bunlara

Son düzenleme:

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Çözüm yolu size

Netflix Split Zip :

Playstore'dan uygulamayı kurun, daha sonra Geliştirici seçeneklerinden en alttan Miui optimizasyonunu kapatın, sonra SAI aracı ile zip Netflix'i kurun, daha sonra geliştirici seçeneklerinden Miui optimizasyonunu açabilirsiniz.

Netflix Güncel markette ki son sürüm olucaktır.

2.ci Method

Ayarlara tıklayın aramaya "Bölge" Yazın çıkan menüde tıklayıp, Telefon bölgenizi Hindistan yapın, ana ekrana Hindistan marketi gelicek oradan netflix yazıp aratın ve indirin sonra tekrar bölgenizi TR yapabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim sayende güncel versiyon kullanıyorum

S

Silinen üye 107783

Guest
HD izlemen için eski sürüm kullanman gerekiyor yeni sürümlerde Winepatch L1 çalışmıyor ama istersen HD izleyebileceğiniz sürüm bu

Mart ayında Xiaomi Global romlara L1 setifikası ekliyecek ozaman gerek kalmayacak bunlara

Hocam hiçbir şey indirmiyor buna tıkladığımda

ALPAGUN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0

Hocam çok sağol yaa, oldu vallahi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Betelgeuse

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eylem
Cihazım
Xaiomi mi9 lite
Konular
0
Değerli forum üyelerimiz biliyorsunuz üyelerimiz içerisinde bir çok kişi global rom kullansa da yine kalan büyük bir çoğunluk Custom rom kullanmakta (eu miui.pro mi-room vs)
Bu sorun bir çok kullanıcımızın başına gelen bir durum ve sürekli bu sıkıntı için konu açılmakta bunların hepsinin çözümü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu sorunun iki sebebi oluyor ya cihaz google play sertifikası yoktur ya da
Bazı custom romlarda(genelinde bu sorun oluyor)

ÇÖZÜM İSE BASİT ARKADAŞLAR
Bu sorun apk kullanarak çözebiliyorsunuz en basit yöntem olarak endişe edilecek bir durum yok

Apk'yı direk olarak kurun ve Netflix keyfinizi doyasıya çıkarın :)
Merhaba, aynı sorunu dün itibariyle ben de yaşıyorum. Ve verdiginiz bu linki indirip kurmama rağmen sorun düzelmedi:( başka bir öneriniz var mı acaba? Sorun: altyazı ve ses olmasına rağmen görüntü yok telefon uygulamasında dizi ya da film izlerken. Simdiden teşekkürler.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba, aynı sorunu dün itibariyle ben de yaşıyorum. Ve verdiginiz bu linki indirip kurmama rağmen sorun düzelmedi:( başka bir öneriniz var mı acaba? Sorun: altyazı ve ses olmasına rağmen görüntü yok telefon uygulamasında dizi ya da film izlerken. Simdiden teşekkürler.
Hocam cihazda root var mı

Üst Alt