Rehber Netflix Bu Cihazla Uyumlu Değil Hatası ÇÖZÜMÜ

Rasim3443

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Hocam tüm apkları denedim ama olmuyordu suan senin paylaştığın apkyi indirdim oldu eline sağlık eyvallah

sk1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şükrü kılıç
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Eyvallah Paşam sayende kaç gündür kafa patlattığım sorun çözüldü. Allah razı olsun. Ellerine kollarına emeğine sağlık sağolasın...

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Apkmirror sistesinde son sürüm 6.26.1, şubat 2019 sürümü. Ama son sürüm bu değil tabiki. Yeni sürümler Split apk olduğu için bu sitede yok.

Yeni sürümü kurmak için Netflix'in xapk dosyasını indirip xapk installer ile kurmak gerekiyor, ya da apkpure programı kendisi Netflix'i indirip yükleyebiliyor ekstra bir şeye gerek kalmadan. Ben de önceden bu yöntemle kurmuştum ama şimdi tekrar denemek için kaldırdım ve geri kuramadım, yüklenemedi diye hata alıyorum çözemedim nedenini.

Bu nedenle ben de TWRP ile kurulanını buldum. En güncelini şuradaki arkadaş hazırlamış. (7.38.0 build 27)

Ama buradakinin içinde Türkçe dili yok, onu da ben ekleyip yeniden paketledim. TWRP ile kurmak isteyenler indirebilir.

uyk_ra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8.1.2
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Hocam ben açılan siteden indiriyorum. Yükleniyor daha sonra yüklenemiyor açıklaması hatası alıyorum
Değerli forum üyelerimiz biliyorsunuz üyelerimiz içerisinde bir çok kişi global rom kullansa da yine kalan büyük bir çoğunluk Custom rom kullanmakta (eu miui.pro mi-room vs)
Bu sorun bir çok kullanıcımızın başına gelen bir durum ve sürekli bu sıkıntı için konu açılmakta bunların hepsinin çözümü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu sorunun iki sebebi oluyor ya cihaz google play sertifikası yoktur ya da
Bazı custom romlarda(genelinde bu sorun oluyor)

ÇÖZÜM İSE BASİT ARKADAŞLAR
Bu sorun apk kullanarak çözebiliyorsunuz en basit yöntem olarak endişe edilecek bir durum yok

Apk'yı direk olarak kurun ve Netflix keyfinizi doyasıya çıkarın :)
tee
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler işe yaradı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam elinize sağlık, forumun böyle bir konuya ihtiyacı vardı ama değerli forumdaşlarımız arama yapıp ulaşırlarmı muamma. En iyisi mi, hergün yorum yapıp güncel tutalım

Her gün yeni bir "Netflix yükleyemiyorum" konusu gördükçe daha iyi anlıyorum hocam seni. facepalm~~giggle~~

oikizkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuzhan
Cihazım
mi 9
Konular
0
her yeni açılan konudan, sanki burada çözümü varmışcasına buraya sevk edilmiş insanlar ama;
1- apk indirmek 10 yetkin android kullanıcısından 7 sinin aklına gelir...
2- bootlader ile beraber netflix server ları ile bağlantı kesiliyor. Yani apk yı indiriyorsun, aç dediğinde bağlantı kurulamadı diyor.
3- yalnızca netflix değil, bir çok uygulama çıkmıyor play store da.

KALICI ve REEL BİR ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLAN VARSA ÇOK MEMNUN OLURUM.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
her yeni açılan konudan, sanki burada çözümü varmışcasına buraya sevk edilmiş insanlar ama;
1- apk indirmek 10 yetkin android kullanıcısından 7 sinin aklına gelir...
2- bootlader ile beraber netflix server ları ile bağlantı kesiliyor. Yani apk yı indiriyorsun, aç dediğinde bağlantı kurulamadı diyor.
3- yalnızca netflix değil, bir çok uygulama çıkmıyor play store da.

KALICI ve REEL BİR ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLAN VARSA ÇOK MEMNUN OLURUM.

Bu sorun genelde kullanılan ROM ile alakalı oluyor diye biliyorum, Örnek, EU ROM da bazı sürümler de sorunsuz çalışan Netflix ve bazı diğer uygulamalar bazı sürümlerde de sıkıntı çıkartıyor. Resmi ROM sürümlerinde de sıkıntı çıkabiliyor. Cihazdan cihaza bile değişen bir durum. Ben güncel Resmi EEA( Avrupa) ROM sürümlerinde play store üzerinden yüklenebiliyor ve çalışıyor diye biliyorum, en azından bende sorunsuz. Yani kısacası çözüm direk şudur diye bir şey yok malesef.

Geliştirici forumlarında da bu tür sorunlara doğrudan bir çözüm bulunduğunu ben görmedim henüz, Netflix kendiside yardım dökümanlarında bu tür sorunlarda eski sürüm APK yüklenilmesi durumunda sorunun çözüleceğini belirtmiş. Hatta çözüm için bir APK dosyası paylaşmış. Aşağıya ekliyorum.

Malesef Xiaomi de bu tür durumlar gayet olağan ve çözüm bulmakta genelde kullanıcılara düşüyor.

xman03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
1
Netflix i indirdim yükledim
Cihazım Redmi Note 8 PRO