Soru Nerede Hata Yapıyorum?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta 8.9.13
Telefon Modeli
Mi4
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar..
Cihaz Redmi Note 8
Farklı romlar deniyorum sorun olmuyor ancak Flyme 8.1 kurarken cihaz tuğla olmuştu, fastboot moduna bile alamıyorum cihazı, fastboot ekranı gelip 1 sn sonra gidiyor.. Yetkili hesap ile telefon döndü.. Aynı sorunu dün gece Revos rom atarken yaşadım.. Yine sonuç aynı, fastboot ekranı gelip 1 sn durup gidiyor.. Yine yetkili hesap ile dönecek umarım telefon..
Doğru rom dosyalarını yüklediğime eminim.. Acaba TWRP'den yüklerken mi hata yapıyorum diyeceğim ama başka romlarda sıkıntı olmadı hatta revosun başka sürümünü kullandım daha önce..
TWRP'den yaptığım işlem sırası şöyle..
Wipe kısmına geliyorum, sırayla factory reset, Advanced wipe, cache, dalvik cache, sistem, data, vendor sonra wipe format data yes diyerek wipe işlemini tamamlıyorum.. Cihazı recovery modunda tekrar başlatıp romu kurup, ardından magiski kurup, wipe kısmından format data diyerek reboot ediyorum..

Ben tam olarak bu sorunu neden yaşıyorum anlam veremedim, öneriniz varsa mutlu olurum, teşekkürler..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Ek olarak bende Miroom sayfadaki Twrp yi kullanıyorum çoktandır. Kendisinde dm verity Mevcut bootlopa düşürmüyor cihazı. Nazar değmesin

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Rom güvenli mi deneyen var mı
tercih ediliyor mu geliştiricisi bilinen birisi mi rom çıkalı ne kadar olmuş gibi gibi
Twrp de önerebileceğim twrp çin twrp si taş gibidir daha sıkıntı çıkardığı bir rom olmadı maşallah
Hocam forumdan yani buradan bakıp öyle yüklüyorum romları.. Belki olacağı vardı oldu belki de benim yaptığım ama hâlâ farkında olmadığım bir hata yüzünden sorun yaşıyorum.. Mesela benden başka bu romlarda sıkıntı yaşayan görmedim, duymadım kaç sayfa konusu var.. Zaman ayırıp tecrübelerinizi paylaştınız, sağolun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak bende Miroom sayfadaki Twrp yi kullanıyorum çoktandır. Kendisinde dm verity Mevcut bootlopa düşürmüyor cihazı. Nazar değmesin
Bende aynısını kullanıyorum hocam hatta siz önermiştiniz yanlış hatırlamıyorsam, gayet iyi sıkıntı yok ancak ben başka bir yerde bir hata yapıyorum sanki.. Ama asıl canımı sıkan durum bunun hâlâ farkında olamamam..

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Hocam forumdan yani buradan bakıp öyle yüklüyorum romları.. Belki olacağı vardı oldu belki de benim yaptığım ama hâlâ farkında olmadığım bir hata yüzünden sorun yaşıyorum.. Mesela benden başka bu romlarda sıkıntı yaşayan görmedim, duymadım kaç sayfa konusu var.. Zaman ayırıp tecrübelerinizi paylaştınız, sağolun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende aynısını kullanıyorum hocam hatta siz önermiştiniz yanlış hatırlamıyorsam, gayet iyi sıkıntı yok ancak ben başka bir yerde bir hata yapıyorum sanki.. Ama asıl canımı sıkan durum bunun hâlâ farkında olamamam..
İlginç bir durum maalesef Hocam. Format data yapın Reboot recovery wipe advanced wipe Cache dalvik system data internal storage ve sonra romu kurun. Tavsiyem Romu kurduktan sonra magisk flaşlamayın cihazı açın ilk kurulumları yapın ardından twrp sonra magisk ve dm verity.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Canpro StreX Merdanstbdw
Model numarası ile kontrol edebilir misiniz?
Acaba modelden modele değişen bir durum söz konusu mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İlginç bir durum maalesef Hocam. Format data yapın Reboot recovery wipe advanced wipe Cache dalvik system data internal storage ve sonra romu kurun. Tavsiyem Romu kurduktan sonra magisk flaşlamayın cihazı açın ilk kurulumları yapın ardından twrp sonra magisk ve dm verity.
Sağolun hocam.. Zaten merak ediyordum Stock hindistan romunu, kurarım artık :D

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan