Soru Neden EU Beta Rom kullanmıyorum

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
mi9 lite kullanıyorum bir çok rom deniyorum hep globale dönüyorum. Genelde dönüşümde twrp de oluşan bir sorun nedeniyle oluyor örneğin geçen miroom kurulu yeni hareketleri iptal et dedim fastboot a düştü açamadım miflash ile global rom yükledim kurtarmak için. Recovery e bir türlü giremedim yenide atamadım. Orangefox yada twrp resmi yada diğer sürümleri denedim hepsinde sorunlar çıkıyor. Daha önce mi6 kullandım çok rom değiştirirdim hiç sorun yaşamadım full wipe yap kur hiç bir zaman takılmadı. Bu sıkıntılar twrp lerin yetersiz olmasından mı eksikleri olmasından mı yoksa cihaz kaynaklı mı bilemiyorum. Gelelim eu beta takıntıma Size ilginç gelebilir ancak

1. EU nün kendine has simgelerini hiç sevmiyorum sırf bu nedenle miroom kullanıyordum.

2. Cihaz adının her yerde cc9 görünmesini sevmiyorum bu nedenlede miroom tercih ediyordum

Ancak son sürümlerde mi room da hep sorunlar çıktı su an globaldeyim root atmadım daha eu.beta ya döneyim diyorum ama bu iki nokta canımı sıkıyor

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Simge işi kolay. "system/media/theme/miui_mod_icons" klasörünü silmeniz yeterli.
Cihaz ismini ise build.prop editor tarzı programlarla değiştirebiliyor olmanız gerek.
Hocam cihazım mi 8 se. 10.3.2.0 mi room stabil yüklü. Dediğiniz klasörü silip cihazı yeniden başlattım ama simgelerde hiçbir değişiklik söz konusu değil. Sebebi nedir?

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam cihazım mi 8 se. 10.3.2.0 mi room stabil yüklü. Dediğiniz klasörü silip cihazı yeniden başlattım ama simgelerde hiçbir değişiklik söz konusu değil. Sebebi nedir?
Mi-Room için durum farklı olabilir. Bilgim yok maalesef.

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Xiaomi.eu da oluyor miroom da olmuyor. zaten miroom simgeleri global sürümle aynı galiba

Oyla:
Üst Alt