Soru Neden böyle balon oldu Miui 11?

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Sözde miuı 11 ile ultra güç tasarrufu gelicekti dinamik yazı gelicekti o gelecekti şu gelecekti bu gelecekti neden böyle balon oldu bu olaylar kimse kusura bakmasın savunmasın ama ben gerçekten kıl olmaya başladım bana git rom yükle root at demeyin yapamam yeteneksizim ben bu telefonu alırken rom atacam diye de almadım yani umarım derdimi anlatabilmişimdir peki sizce bu balon olan şeyler gelir mi :D

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
abiler kardeşler şahsen xiaomiyi tercih sebebim üzerinde istediğim gibi oynayabilmem. 2 günde bir rom değiştiriyorum ve hemen hemen her istediğimi yapabiliyorum. yani parasını verdiğim cihaza istediğim değişikliği yapabiliyorum. son 1 yıl içerisinde değiştirdiğim belki abartısız 8. cihazım daha giderdi de korona muhabbetine malum ekonomi kötü. çin de var 1.5 milyar nüfus Türkiye de 80 milyon. onların 3 şehri belki rakamsal olarak, onun için çine dayalı yazılım ve özelleştirme konusunda tabi ki öncelik çin+hindistan olacak .artı olarak iphone ye vericem 14 bin tl ama bırak temasını mp3 ü müzik sesi yapıcam diye 40 takla atmam lazım ( android de root iosta jailbrek gibi bişey olması lazımdı galiba ) ki o konuya hiç girmiyorum bile. samsung gm. vs. filan desek yine xiaomi kadar özgür ve yazılımsal destek yok özellikle modifiye anlamında. maddi olarak desek, yine xiaomi 2 adım önde. tabi ki herkesin düşüncesine saygım var ama benim için xiaominin yeri başka. saygılar
Çok haklısın üstelik miui ı modlayan çok geliştirici var diğer uı lara bakan yazılımcı az

Oyla:

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Mi5 s telefonuma eu rom 8.5.6.0 (2017de çıkan) romu kurdum ve inanılmaz hızlandı batarya süresi aşağı yukarı aynı belki bir tık artmıştır. Bazı fedakarlıklar yaptım fakat karşılığını aldığımı düşünüyorum hız olarak. Sonuç olarak başladığım roma geri döndüm yer değiştirmem 0, gittiği yere kadar devam :)

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Bende iyice soğudum Xiaomiden, daha doğrusu devamlı yeni cihaz çıkarmasından ve amiral gemisi cihazların da artık neredeyse ulaşılamaz olmasından, o nedenle eğer corona dan gebermezsem, Max 3 ile mezara kadar giderim gibi görünüyor, o nedenle cihazıma gözüm gibi bakıyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam. Bende inanın bıktım her ne kadar ayfon dan nefret de etsem gözüm artık kaymaya başlamadı degil

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Mi5 s telefonuma eu rom 8.5.6.0 (2017de çıkan) romu kurdum ve inanılmaz hızlandı batarya süresi aşağı yukarı aynı belki bir tık artmıştır. Bazı fedakarlıklar yaptım fakat karşılığını aldığımı düşünüyorum hız olarak. Sonuç olarak başladığım roma geri döndüm yer değiştirmem 0, gittiği yere kadar devam :)
Miuitr romu kursanıza sizin cihaza da destek veriyor

Oyla:

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Ben de bir şeyler yazayım. Üstteki bir arkadaşın dediği gibi sürekli yeni model çıkartmasından ben de bıktım. Yeni modelle uğraşmaktan yazılıma vakit kalmıyor galiba. Çıkardıkları modeller de ulaşılmaz modeller orası ayrı konu. Her gelen update sonrası başka başka sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. Özellikle şu son Android Q güncellemesi... Telefonum olmadığı kadar donmaya, takılmaya başladı. Bu mesajı yazarken bile 1 kez takıldı. Bıktım. Tüm arkadaşlarıma Xiaomi ve ürünlerini önerirken artık biraz çekiniyorum. Bana göre modelden önemlisi satış sonrası destek. Ve şu anda Xiaomi bu konuda berbat olmaya başladı. Her MIUI sürümünde bambaşka şeyler beklerken adamlar kaç sürümüdür ultra güç tasarrufunu bile getirmediler. Zaten senede bir sürüm çıkıyor, neden bir şey eklemeden (?) 2 görsellik katıp piyasaya sürüyorsun? Apple gibi davranmaya çalışıyorlar kanımca, stabil olsun özellikler geç ekleyelim gibisinden ama öyle bir şey yok. Biz Android kullanıcıları olarak yeni şeyler bekleriz. Yapılan büyük saçmalık bana kalırsa.

Oyla:
Üst Alt