Soru Neden böyle balon oldu Miui 11?

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Sözde miuı 11 ile ultra güç tasarrufu gelicekti dinamik yazı gelicekti o gelecekti şu gelecekti bu gelecekti neden böyle balon oldu bu olaylar kimse kusura bakmasın savunmasın ama ben gerçekten kıl olmaya başladım bana git rom yükle root at demeyin yapamam yeteneksizim ben bu telefonu alırken rom atacam diye de almadım yani umarım derdimi anlatabilmişimdir peki sizce bu balon olan şeyler gelir mi :D

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Mİ12 İle gelicektir kanka, ppni begendim
umarım gelir ve teşekkür ederim aklında bulunsun belki çocukken sende denk gelmişsindir 1994 yapımı çizgi filmi en sevdiğimdi internette eski dublajıyla var ve sarıyor izle istersen :D

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Merhaba öncelikle sağlıklı günler diliyorum. Pocophone kullanıcıyım. Ekran ile ilgili sorunlar devam ediyor. Klavye ile hızlı şekilde yazarken menüye dönüyor başka şeylere tıklıyorum vs. Elim tamamen kuru değilse yazı yazdırmıyor. Batarya kapasitesi 4000 gibi davranmıyor. İlk başlarda 2 hatta 3 günlere varan kullanım sürelerimiz vardı. Azalırda bu kadar azalmaz. Mıuı 10 - 11 derken gittikçe kötüye gidiyor.

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
umarım gelir ve teşekkür ederim aklında bulunsun belki çocukken sende denk gelmişsindir 1994 yapımı çizgi filmi en sevdiğimdi internette eski dublajıyla var ve sarıyor izle istersen :D
2002 serisi güzeldi hocam ,gerisi hikaye

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Merhaba öncelikle sağlıklı günler diliyorum. Pocophone kullanıcıyım. Ekran ile ilgili sorunlar devam ediyor. Klavye ile hızlı şekilde yazarken menüye dönüyor başka şeylere tıklıyorum vs. Elim tamamen kuru değilse yazı yazdırmıyor. Batarya kapasitesi 4000 gibi davranmıyor. İlk başlarda 2 hatta 3 günlere varan kullanım sürelerimiz vardı. Azalırda bu kadar azalmaz. Mıuı 10 - 11 derken gittikçe kötüye gidiyor.
buraya gerçekten karalamak adına demiyorum seviyorum aynı zaman da ama böyle yaptıkça beni soğutuyor kendinden xiaomi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
buraya gerçekten karalamak adına demiyorum seviyorum aynı zaman da ama böyle yaptıkça beni soğutuyor kendinden xiaomi
Bende iyice soğudum Xiaomiden, daha doğrusu devamlı yeni cihaz çıkarmasından ve amiral gemisi cihazların da artık neredeyse ulaşılamaz olmasından, o nedenle eğer corona dan gebermezsem, Max 3 ile mezara kadar giderim gibi görünüyor, o nedenle cihazıma gözüm gibi bakıyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Bende iyice soğudum Xiaomiden, daha doğrusu devamlı yeni cihaz çıkarmasından ve amiral gemisi cihazların da artık neredeyse ulaşılamaz olmasından, o nedenle eğer corona dan gebermezsem, Max 3 ile mezara kadar giderim gibi görünüyor, o nedenle cihazıma gözüm gibi bakıyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Evet o konular benim de dikkatimi çekti yaptıkları onca açıklama olsun hepsi kocaman bir yalanmış meğersem eski tadını gram alamıyorum sağlık olsun umarım bugünleri de atlarız

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Bana Pocophone için önerisi olan varsa seve seve dinlerim.

Oyla:

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Mi markasını uzun zamandır beğenerek kullanıyor ve bir çok ürününü biliyorum. Son zamanlarda kendilerine galiba örnek olarak Apple markasını alıyorlar ve bir çok ürününde Apple'dan izler görmekteyim. Galiba sizlerin de bu durum dikkatini çekmiştir. Mi'nin son zamanlardaki bu politikalarından rahatsız olan sanırım bir ben değilimdir ?

Oyla:
Üst Alt