Yardım Ne Yapacağımı Bilmiyorum

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
Arkadaşlar merhaba mi5 cihazı kullanıyorum EU romdan MIUI TR romuna dönüş yapacaktım. Telefon yeniden başladığında "cihazı bul depolama alanı hasarlı" gibi hata veriyorAnladığım kadarıyla persist dosyası silinmiş onu hiç bir şekilde yükleyemedim.
Mi flash ile stock rom kurayım dedim onda da all clean unlock seçeneği işaretli kalmış o şekilde yükleme yapınca da Telefonun Bootloader kilidi kapandı Telefonu yeniden başlattığımda ise mi hesabı açmada kalıyorum telefona giriş yapamıyorum bl kilidi de kapalı twrp rom vs hiç bişey yapamıyorum
Zenex hocam isminizi forumda çok duydum yardımcı olurmusunuz en azından olur yada olmaz gibisinden
Bunun çözümü nedir yardımcı olurmusunuz
Tek çare yeni telefon almak olacak

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Konu sahibi ile özelden iletişime geçebilirsiniz

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Arkadaşlar merhaba mi5 cihazı kullanıyorum EU romdan MIUI TR romuna dönüş yapacaktım. Telefon yeniden başladığında "cihazı bul depolama alanı hasarlı" gibi hata veriyorAnladığım kadarıyla persist dosyası silinmiş onu hiç bir şekilde yükleyemedim.
Mi flash ile stock rom kurayım dedim onda da all clean unlock seçeneği işaretli kalmış o şekilde yükleme yapınca da Telefonun Bootloader kilidi kapandı Telefonu yeniden başlattığımda ise mi hesabı açmada kalıyorum telefona giriş yapamıyorum bl kilidi de kapalı twrp rom vs hiç bişey yapamıyorum
Zenex hocam isminizi forumda çok duydum yardımcı olurmusunuz en azından olur yada olmaz gibisinden
Bunun çözümü nedir yardımcı olurmusunuz
Tek çare yeni telefon almak olacak
Şu konudaki araç işinize yarayabilir Hocam

Oyla:

Ömer Mehmet bayral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Mehmet
Cihazım
Mi5 32gb
Konular
5
aynı sorun bende de var sensörler çalışmıyor çözümü buray yazarmısınız hocam allah rızası için
Zenex
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benimde mi5 im var persist güncelenmiyor yardım lazım

Oyla:
Üst Alt