Yardım navigasyon tuşları

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
MyReadDark değil mi temanın adı? Çıkmıyor maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birsey sormak istiyorum. Ben şuanki orjinal temami kullanarak navigasyon tuşlarını ustteki resimdeki gibi nasıl yapabilirim? Yani tema ayni sadece navi tuşları değişecek. Bu arada yukarda yazmışsınız ama biraz daha basit anlatabilir misiniz? Sizin kadar anlamıyorum bu işlerden. Teşekkürler.
Rehber - [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı
Bu konudaki uygulamayı indirin . Kullanımı konu içinde mevcut . İki adet sağ sol dosya yöneticisi çıkacak , bir tarafta kullanmakta olduğunuz tema mtz dosyasını diğer tarafta tuşları alacağınız tema mtz dosyasını açın. Com.android.systemui / res / drawablexxhdpi açın ikisinde de . Almak istediğiniz tuş resimlerini diğer dosyaya atın geri gelip kaydedin ve yeni yaptığınız temayı içe aktarıp kullanmaya başlayın. Çok uzun yazdım umarım global romda değilsinizdir çünkü global romda 3.parti hatası verir

sesko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Konular
29
MyRedDark Mod olcak çok özür dilerim bir harf fazla yazmısım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Teşekkür ederim.

Rehber - [MT Manager] Mtz Düzenleme Aracı
Bu konudaki uygulamayı indirin . Kullanımı konu içinde mevcut . İki adet sağ sol dosya yöneticisi çıkacak , bir tarafta kullanmakta olduğunuz tema mtz dosyasını diğer tarafta tuşları alacağınız tema mtz dosyasını açın. Com.android.systemui / res / drawablexxhdpi açın ikisinde de . Almak istediğiniz tuş resimlerini diğer dosyaya atın geri gelip kaydedin ve yeni yaptığınız temayı içe aktarıp kullanmaya başlayın. Çok uzun yazdım umarım global romda değilsinizdir çünkü global romda 3.parti hatası verir

Cok teşekkürler deniycem ama miui global 10.3.6 rom kullanıyorum hata verebilir sanırım.

sesko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Konular
29
MyRedDark Mod olcak çok özür dilerim bir harf fazla yazmısım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam temayı indirmeme ragmen navigasyon tuşları degismedi iconlar falan degisti hersey degisti navigasyon tuslari ayni kaldı. Sebebi nedir sencr?

myzer1963

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
RedmiNote10pro
Konular
3
Hocam temayı indirmeme ragmen navigasyon tuşları degismedi iconlar falan degisti hersey degisti navigasyon tuslari ayni kaldı. Sebebi nedir sencr?

temayı kaldır varsayılan ı sec tekrar yükle olması gerek.

omrglgen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
8
Hocam tema uygulanıyor ama navigasyon işaretleri değişmiyor

myzer1963

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
RedmiNote10pro
Konular
3
bakın arkadaşlar öncelikle özür dilerim atladığım bişey var.telefonu yeniden başlatıyorsanız olmuyor
varsayılan kendi temasını secin cihazı yeniden başlatın.sonra temayı secin ekran modunu da karanlık modu seçin bukadar.

Üst Alt