Yardım navigasyon tuşları

myzer1963

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mehmet
Cihazım
mi max 3
merhaba
kullanmıs oldugum tema MyReadDark mod, navigasyon tuslarına bayıldım sırf o yuzden bu temayı kullanıyorum.surekli indiriyorum başka denk gelmedi bilen varsa paylaşabilirmi.tesekkür ederim..

Ekli dosyalar

sesko86

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
merhaba
kullanmıs oldugum tema MyReadDark mod, navigasyon tuslarına bayıldım sırf o yuzden bu temayı kullanıyorum.surekli indiriyorum başka denk gelmedi bilen varsa paylaşabilirmi.tesekkür ederim..
Temayı nerden indirebiliriz?

XiaoMiu

Yeni Üye
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Harun
Cihazım
Mi6 - Sagit

sesko86

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
cihazınızda ki temalar uygulamasında tema ismini yazınca çıkıyor
MyReadDark değil mi temanın adı? Çıkmıyor maalesef.
Post automatically merged:

Sekko hocamın konuda belirttiği şekilde farklı temalarda şuan kullandığınız navigasyon tuşlarını kullanabilirsiniz.
Çözüldü - Miui EU Beta Gezinti çubuğu değiştirme ?
Hocam birsey sormak istiyorum. Ben şuanki orjinal temami kullanarak navigasyon tuşlarını ustteki resimdeki gibi nasıl yapabilirim? Yani tema ayni sadece navi tuşları değişecek. Bu arada yukarda yazmışsınız ama biraz daha basit anlatabilir misiniz? Sizin kadar anlamıyorum bu işlerden. Teşekkürler.

Son düzenleme:

myzer1963

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mehmet
Cihazım
mi max 3
MyReadDark değil mi temanın adı? Çıkmıyor maalesef.

Hocam birsey sormak istiyorum. Ben şuanki orjinal temami kullanarak navigasyon tuşlarını ustteki resimdeki gibi nasıl yapabilirim? Yani tema ayni sadece navi tuşları değişecek. Bu arada yukarda yazmışsınız ama biraz daha basit anlatabilir misiniz? Sizin kadar anlamıyorum bu işlerden. Teşekkürler.

MyRedDark Mod olcak çok özür dilerim bir harf fazla yazmısım WhatsApp Image 2019-10-11 at 20.34.44.jpeg

Üst Alt