Sohbet nasıl orijinalliği anlaşılır? Xiaomi mi true wireless earphones 2 basic

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
bende bu air 2 basic se modeli heralde beyaz yatay olan amazondan alsam mı diyorum satıcı amazon olacak şekilde
Satıcı Amazon olacak ise sahte çıkma olasılığı çok düşük gerçi satıcı farklı da olsa Amazon un sahte ürün satışına izin vereceğini pek zannetmiyorum ama siz yine işinizi garantiye alın satıcı Amazon olsun :) bende basic 2 modeli var dediğim gibi sahte olmasına rağmen ses ve şarj konusunda memnunum bu kadarını beklemiyordum o yüzden tatmin etti beni heralde sizin almak istediğiniz kulaklık hakkında pek bişey diyemiyorum olan arkadaşlarin yorumlarini dikkate alıp sizin için en uygunu secin bence birde benim ki gömme stili sizin baktiginiz sanırım yatay olan gömme stili olan kulaklıklar benim kulak yapımdan dolayı bitanesi hep düşmeye meyilli keşke yatay alsaydım diyorum bazen

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Alacaklar biliyor değil mi amaç film ve dizi izlemek ve görüşme yapmak. Müzik anlamında üzebilir. Ayrıca Amazon koşulsuz iade sunuyor, Amazon en mantıklısı. Ben uğraşmaktan sıkılırım diye Sony MDR-ZX310APL sipariş verdim 128 liraya giggle~~

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
bende bu air 2 basic se modeli heralde beyaz yatay olan amazondan alsam mı diyorum satıcı amazon olacak şekilde
basic 2 ile basic 2 se farklı. amazon iade koşullarını okudum amazonda da kulaklık açılırsa iade alınmıyormuş.

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
Satıcı Amazon olacak ise sahte çıkma olasılığı çok düşük gerçi satıcı farklı da olsa Amazon un sahte ürün satışına izin vereceğini pek zannetmiyorum ama siz yine işinizi garantiye alın satıcı Amazon olsun :) bende basic 2 modeli var dediğim gibi sahte olmasına rağmen ses ve şarj konusunda memnunum bu kadarını beklemiyordum o yüzden tatmin etti beni heralde sizin almak istediğiniz kulaklık hakkında pek bişey diyemiyorum olan arkadaşlarin yorumlarini dikkate alıp sizin için en uygunu secin bence birde benim ki gömme stili sizin baktiginiz sanırım yatay olan gömme stili olan kulaklıklar benim kulak yapımdan dolayı bitanesi hep düşmeye meyilli keşke yatay alsaydım diyorum bazen

sahte olduğunu nasıl anladınız? iki gün sonra basic 2 yi teslimalacağım

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16

yalnız earphones basic 2 benim bahsettiğim. xiaomi kulaklık isimlerinde çok sıkıntılı karışık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

detaylı aydınlattığınız için teşekkür ederim

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
sahte olduğunu nasıl anladınız? iki gün sonra basic 2 yi teslimalacağım
Kutu üzerinde ki S/N kodunu yukarıda belirtilen sitede dogrumala yaptım ve öyle bir S/N kodu olmadığı cevabını aldım yani Xiaomi kendi yaptigi kulaklıklara S/N kodu belirliyor ve sistemine kaydediyor sahtelerde uydurma bir kod yaziyorlar

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Merhabalar, cihazı ben ve 2 kişi daha aldık. Hepsiburada satıcısı üzerinden. Hepsinin içinden de şarj kablosu çıktı bu arada.

Ama hiçbirimizin s/n kodu çıkmadı sitede. Hepsinin sahte olma ihtimalini düşük buluyorum. Zira ses ve mikrofon olarak çok iyi. Sahte olsa bu kadar kaliteli olmaz diye düşünüyorum. Aynı zamanda kutusu da kabartmalı, sahtelerdeki gibi sadece resim değil.

Acaba sonradan mı aktif olacak bu s/n kodları?

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Merhabalar, cihazı ben ve 2 kişi daha aldık. Hepsiburada satıcısı üzerinden. Hepsinin içinden de şarj kablosu çıktı bu arada.

Ama hiçbirimizin s/n kodu çıkmadı sitede. Hepsinin sahte olma ihtimalini düşük buluyorum. Zira ses ve mikrofon olarak çok iyi. Sahte olsa bu kadar kaliteli olmaz diye düşünüyorum. Aynı zamanda kutusu da kabartmalı, sahtelerdeki gibi sadece resim değil.

Acaba sonradan mı aktif olacak bu s/n kodları?
Kutusunun arka tarafında barkodun hemen üstünde yazar S/N kodu ve assada ki siteden sorgulayın kutu derken şarj kutusu değil ürünün kendi karton kutusu

Üst Alt