Soru Nano Ekran koruyucmu tamperlimi??

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
mi9se
Bootloader Kilidi
Kapalı
benim aklıma takılan konu şu biraz sakarım ve telefolarımın erkanlarını şimdiye kadar kırıdım hepsine tamperli diye tabir edilen 10 tl 20 tl lik jelatinlerden takdırmıştım
şimdi ise

sorum 1;
nano falan diye geçen jelatinler var lastikimsi bi yapısı var fazla dayanlıklı gelmedi hani mantıksız gibi geldi gerçekten işe yarıyormu deneyimleriniz varsa yazarmısınız

sorum 2
Tam kaplayan tamperli jealinler diye bişi var kenarları siyah komple ekranın heryerini kaplıyor siyah olan çerçeve yerlerini de ,,,

sizce hangisi daha dayanıklı ???? mi9SE için

Adem34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.1.1
Cihazım
Mi max 2
Konular
8
Nano camların kaplaması çok iyi ,tam kaplama yapıyor ama silikon karışımı yüksek ve yumuşak olduğundan çok erken çiziliyor.
Benim tercihim her zaman glas panel.sert olanı tabi ondada telefon ekranini tam kaplayani bulmak çoğu zaman sorun oluyor.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Her zaman tam kaplayan Tempered glass tercihim olmuştur , bu zamana kadar da hiç bir sıkıntı yaşamadım.Marka olmuş, kaliteli Tempered glass ürünleri tercih edebilirsiniz.
Hem Nano koruyucular gibi ekran da cam koruyucu varmış görüntüsü oluşturmaz,daha hoş görünür, hem de daha kaliteli olur.

Buradaki konuyu da inceleyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt