Uygulama MyInsta v25 | Güncel Alternatif!! 06.08.2024

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
iLK3R! hocam kanalda sanırım siz sormuşsunuz da bu sürekli çıkan konum ve kişiler izin popuplar için paylaştıkları json ayarları güvenilir mi, inceleme şansınız oldu mu? Sırf bu yüzden flowa yönelmiştim ama çözümü veya ayarı varsa bunu kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Vaktim olursa inceleyeceğim fakat mobilden şuan detaylı olarak bakamıyorum.
V21'i yükleyip giriş yapın uygulamaya izinleri verin. V24'e direkt güncelleyince sorun düzeliyor.

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
V21'i yükleyip giriş yapın uygulamaya izinleri verin. V24'e direkt güncelleyince sorun düzeliyor.
Teşekkür ederim hocam, popuplar iyice rahatsız etmeye başlayınca kaldırıp instaflowa geçmiştim. Son mesajımdan sonra flow kaldırıp 24.1 kurdum ve şuana kadar çıkmadı. Ya son sürümde düzeldi yada kaldırıp kurmak yeterli oldu gibi.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Teşekkür ederim hocam, popuplar iyice rahatsız etmeye başlayınca kaldırıp instaflowa geçmiştim. Son mesajımdan sonra flow kaldırıp 24.1 kurdum ve şuana kadar çıkmadı. Ya son sürümde düzeldi yada kaldırıp kurmak yeterli oldu gibi.
Son gelen 2 güncelleme ile bu problem çıktı geliştirici ayarlarından kapatalıyor aslında ancak bazen işe yarayamayabiliyor.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Hocam v24 surumune yukseltmeyi nasil yapacagiz direk apk kurarak yukseltebiliyor muyuz.
Evet v21 sürümünü kurup üzerine v24.1'i kurarak güncelleyebilirsiniz. Konu klasörüne ekliyorum şimdi oradan indirebilirsiniz.

Üst Alt