İnceleme Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Maalesef yanlış düşünüyorsunuz hocam, artık fazlaca yaşlandım, kafayı toparlayamıyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi hocam ben sizi teşvik etmek amacıyla söyledim yanlış anlamayın lütfen, haddim olmayarak sizi kırdım üzdümse özür dilerim. sevgiler.

Son düzenleme:

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
mrb, tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum rn 7 cihazım var 3 seneyi geçtik ve global çekilmez hal altı araştırarak xaomi eu rom beta kurdum ama biraz sorunlu gibi geldi. cihazıma aosp romlar sekmesindeki google pixel exp. kurmak istiyorum ama eu rom için aynı şekilde hafızaya atıp twrp den wipe kısımlarını yapıp romu kurabilirmiyim çalışır mı ? ana konuya yazdım ancak yanıt alamadım , baya bir bilgi olduğu için araştırdım bulamadım buraya o yüzden yazmak istedim. Bilen varsa özelden burdan destek bekliyorum

spawn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ne
Cihazım
mi8lite
Konular
2
MIUI 12 den sonra eu stabil de çok şarj yemeye başladı maalesef MIUIMIX eu dan çok daha kararlı ve batarya dostu gelmişti bana. Referans olması açısından bir kaç resim bırakıp iyi forumlar diliyorum.
rom nedir hocam

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
redminote 11s alarak , cok alıstıgım EU romların mediateke destek vermedigini öğrenmiş oldum ve şoktayım tabi.

özellikle Google ARama ve google rehbere alısamadım.
rehber şu anda photoları senkronize edemiyor nedense, arama sırasında callrecording yok..
görsel olarak da dökülüyor :(

tavsiyeniz var mıdır ?

sinyorscuba06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
redmi K40gaming
Konular
3
Skorpi hocam benim cihazda çin 13.0.8.0 rom kurulu bu romun üstüne vietsub 13.0.8.0 romunu kurmak istiyorum bu rom custom rommudur nasıl ve hangi proğramla kurabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonum redmi k 40 gaming üzerinde fake rom dedikleri hint romu yüklüydü o romdan kurtulmak için çin roma geçtim. Çin romunda Türkçe destek olmadığı içinde vietsub roma geçmek istiyorum. Çok fazla rom değiştirip fantazi yapmak niyetinde değilim tecrübelerinden destek almak istiyorum.

GoGoRa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
mate 7
Konular
0
Vayy Skorpi Huawei forumlarında efsaneydin xiaomi forumlarında yine efsanesin . Seni burda görmek güzeldi dostum.

matto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Herkese iyi forumlar !

HyperOS'daki arama ve mesajlaşma uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Mi 11 Ultra cihazı kullanıyorum ve HyperOS için çok yükselmiş durumdayım ama Google arama ve mesajlaşma uygulamalarına çokta yanaşmak istemiyorum. MIUI daha bir hoş geliyor. Bu nedenle costum xiaomi.eu kullanıyorum. İnternette herhangi bir bilgiye denk gelemedim o nedenle sizleri bilgisi varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Herkese iyi forumlar !

HyperOS'daki arama ve mesajlaşma uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Mi 11 Ultra cihazı kullanıyorum ve HyperOS için çok yükselmiş durumdayım ama Google arama ve mesajlaşma uygulamalarına çokta yanaşmak istemiyorum. MIUI daha bir hoş geliyor. Bu nedenle costum xiaomi.eu kullanıyorum. İnternette herhangi bir bilgiye denk gelemedim o nedenle sizleri bilgisi varsa ve paylaşırsanız sevinirim.
Kullanmayabilirsiniz hocam , başka app yükleyin.

hüseyin acar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
note 12pro 5g
Konular
11
arkadaşlar redmi note 12 pro 5g modeline fastboot ile endonezya rom kurdum şu anlık memnunum bir skıntım yok sizce kalmalımıyım yoksa deneyimleyip daha iyi dediğiniz bi rom varmı hali hazırda hyperosda gelmedi daha bu roma

Üst Alt