Mod Modified Mi Fit 3.5.5.1 Türkçe Dahil Tüm Diller Destekli

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Teşekkürler

Burkkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burhan
Cihazım
Miband3
Konular
0
Güncelleme eklendi
(SolidFiles)
(Mega)

oturum açamıyorum yalnızca bir saniye yazısı dönüp duruyor

Berkbal703

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Samsung Glxy A7
Konular
0
3.4.7 tavsiyemdir.
Admin paylaştığınız en son sürümü de yükledim olmadı yazılım atmayı da denedim mi band 3 nfc modeli var bende hiçbiri türkçe veya ingilizce olmadı bi yardım edermisin yazılım atmak istediğimde 99 a gelince yazılım aktarımında sorun oluştu diyor bu uygulamayı yükleyince yine çince

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Admin paylaştığınız en son sürümü de yükledim olmadı yazılım atmayı da denedim mi band 3 nfc modeli var bende hiçbiri türkçe veya ingilizce olmadı bi yardım edermisin yazılım atmak istediğimde 99 a gelince yazılım aktarımında sorun oluştu diyor bu uygulamayı yükleyince yine çince

İlk önce google playden "Notify and Fitness" uygulamasını indirin ve mi bandinizi bu uygulamayla eşleştirin. Daha sonra telefonunuzdaki mi fit uygulamasında bilekliğin eşleşmesini sonlandırın ve mi fiti silin.

İkinci aşama

Bu linkteki firmwarelerden türkçe olanı indirin ve sonra

buradan NFC modeli için olan resource v44 dosyasını indirin.

Sonra "Notify and Fitness" uygulamasında ayarlar kısmında en altlarda "firmware güncelleme" kısmına gelin ve "özel firmware yükle" seçeneğini seçip verdiğim linkten indirdiğiniz türkçe firmware dosyasını seçip yükle diyin. Ardından aynı adımları takip ederek linkten indirdiğiniz "resource" dosyasını da mi bandinize yükleyin.

Not: Firmware yüklemeniz tamamlandığında birkaç dakika mi band açılmayacak sonra "Cihazı bağlayın" hatası alacaksınız. Bu hatayı alınca resource dosyasını yükleyin ve sorun çözüldü.

En son

Bu linkteki mi fit uygulamasını indirip cihazınızı yabancı kaynaklara açıp telefona kurun. Sonrası normal mi fit uygulamasına mi band bağlamayla aynı adımlar.

Her güncellemede bu adımları tekrarlamanız lazım.

Güncellemeleri
ya da
Buu sitelerden takip edebilirsiniz. Forumun neredeyse %98'i normal mi band 3 kullandığı için NFC modele gelen güncellemelerden forumumuzu kullanarak haberdar olamazsınız. O yüzden ara ara bu siteleri kontrol etmenizi öneririm güncellemeler için.

Umarım yapabilirsiniz. Hayırlı olsun.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
(SolidFiles)
(Mega)

Yeni sürüm eklendi

newkiwi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin
Cihazım
Mi 8
Konular
0
malesef bir türlü kuramadım detaylı anlatabilecek var mı ?

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
malesef bir türlü kuramadım detaylı anlatabilecek var mı ?
Google Play'den yüklediğiniz Mi Fit uygulamasından bilekliğinizin eşleşmesini sonlandırın ve Mi Fit'i silin. Ardından linkteki apk'yı indirip kurun. Bu kadar basit. Bilekliği türkçe değil de default yazılımlarla kullanıyorsanız bunu yapmanıza gerek yok. Ama türkçe fw falan kullanıyorsanız yükleyin.

memohan42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Hakan
Cihazım
Mi 6 - Mi Band3
Konular
1
Notifity Fitness uygulamasında dosyayı yüklerken
İlk önce google playden "Notify and Fitness" uygulamasını indirin ve mi bandinizi bu uygulamayla eşleştirin. Daha sonra telefonunuzdaki mi fit uygulamasında bilekliğin eşleşmesini sonlandırın ve mi fiti silin.

İkinci aşama

Bu linkteki firmwarelerden türkçe olanı indirin ve sonra

buradan NFC modeli için olan resource v44 dosyasını indirin.

Sonra "Notify and Fitness" uygulamasında ayarlar kısmında en altlarda "firmware güncelleme" kısmına gelin ve "özel firmware yükle" seçeneğini seçip verdiğim linkten indirdiğiniz türkçe firmware dosyasını seçip yükle diyin. Ardından aynı adımları takip ederek linkten indirdiğiniz "resource" dosyasını da mi bandinize yükleyin.

Not: Firmware yüklemeniz tamamlandığında birkaç dakika mi band açılmayacak sonra "Cihazı bağlayın" hatası alacaksınız. Bu hatayı alınca resource dosyasını yükleyin ve sorun çözüldü.

En son

Bu linkteki mi fit uygulamasını indirip cihazınızı yabancı kaynaklara açıp telefona kurun. Sonrası normal mi fit uygulamasına mi band bağlamayla aynı adımlar.

Her güncellemede bu adımları tekrarlamanız lazım.

Güncellemeleri
ya da
Buu sitelerden takip edebilirsiniz. Forumun neredeyse %98'i normal mi band 3 kullandığı için NFC modele gelen güncellemelerden forumumuzu kullanarak haberdar olamazsınız. O yüzden ara ara bu siteleri kontrol etmenizi öneririm güncellemeler için.

Umarım yapabilirsiniz. Hayırlı olsun.

Notifity Fitness uygulamasında dosyayı yüklerken %99 da kalıyo ve hata veriyor

emreivory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi max 2
Konular
6
3.5.5.1'in Türkçe dosyası var mı arkadaşlar?

Üst Alt