Oyun Mobil Oyun CubeCut ~ Destek

Ahmeterdgn

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Konular
9
Basit Bir Oyun Eksiği Çok Olabilir Yorum Olarak Bana Bildirirseniz Sevinirim Tüm Yazdıklarınızı Dikkate Alarak Oyun Üzerinde Düzenleme Yaparak Geliştirmeyi Planlıyorum Değerli Yorumlarınızı da 5 Yıldız Olarak Play Üzerinden Verirseniz Sevinirim Şimdiden Herekse Teşekkür Ederim. Bu Arada Yüksek Skorlarınızı Bizim İle Paylaşırsanız Çok Sevinirim :) iyi günler dilerim :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba ,

Yükledim güzel aslında eskiden bunun meyve kesilen popülerdi , buna level ve biraz hikaye katarsan aslında güzel olur , birde öğretici kısmı koy mesela söyle kesersen x2 3 tane aynı anda kesersen x5 gibi , değişik özellikli tuğlayıda çeşitlendire bilirsin arada tuzakda koy birde can koy =),

tamamdır i arka planı hikayeye göre değiştire bilirsin

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Oyunun sonu yok mu hocam, mesela 10 kez kesmezsen yeniden başlasın oyun, baktım durmuyor ben durdurdum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmeterdgn

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Konular
9
Merhaba ,

Yükledim güzel aslında eskiden bunun meyve kesilen popülerdi , buna level ve biraz hikaye katarsan aslında güzel olur , birde öğretici kısmı koy mesela söyle kesersen x2 3 tane aynı anda kesersen x5 gibi , değişik özellikli tuğlayıda çeşitlendire bilirsin arada tuzakda koy birde can koy =),

tamamdır i arka planı hikayeye göre değiştire bilirsin

Tamamdır Söylediklerinizi Dikkate Alarak Güncelleme Yapacağım :)

Oyunun sonu yok mu hocam, mesela 10 kez kesmezsen yeniden başlasın oyun, baktım durmuyor ben durdurdum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet Oyun Sonu Bulunmamaktadır :D kes kese bildiğin kadar tarzı bir şey daha ilk sürümleri ve bunun dışında başka işlerim olduğundan dolayı güncelleme yapmakta biraz zaman alıyor destekleriniz için çok teşekkür ederim :) <3

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Tamamdır Söylediklerinizi Dikkate Alarak Güncelleme Yapacağım :)

Evet Oyun Sonu Bulunmamaktadır :D kes kese bildiğin kadar tarzı bir şey daha ilk sürümleri ve bunun dışında başka işlerim olduğundan dolayı güncelleme yapmakta biraz zaman alıyor destekleriniz için çok teşekkür ederim :) <3

Bir şeyı oynatan 2 şey vardır başkaları ile beraber oynaya bilme yada sağlam hikaye bunlar olursa akar tabi bölüm değpiştir mekan değiştirmekte fayda var ilerliyormuş hissi vermelidir.

Üst Alt