Oyun Mobil Oyun CubeCut ~ Destek

Ahmeterdgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Basit Bir Oyun Eksiği Çok Olabilir Yorum Olarak Bana Bildirirseniz Sevinirim Tüm Yazdıklarınızı Dikkate Alarak Oyun Üzerinde Düzenleme Yaparak Geliştirmeyi Planlıyorum Değerli Yorumlarınızı da 5 Yıldız Olarak Play Üzerinden Verirseniz Sevinirim Şimdiden Herekse Teşekkür Ederim. Bu Arada Yüksek Skorlarınızı Bizim İle Paylaşırsanız Çok Sevinirim :) iyi günler dilerim :)

ezgif.com-webp-to-png (3).png

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Reiwa

Mİ 8 SE Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Merhaba ,

Yükledim güzel aslında eskiden bunun meyve kesilen popülerdi , buna level ve biraz hikaye katarsan aslında güzel olur , birde öğretici kısmı koy mesela söyle kesersen x2 3 tane aynı anda kesersen x5 gibi , değişik özellikli tuğlayıda çeşitlendire bilirsin arada tuzakda koy birde can koy =),

tamamdır i arka planı hikayeye göre değiştire bilirsin

Metin

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Metin Çınar
Cihazım
Mi4 LTE
Oyunun sonu yok mu hocam, mesela 10 kez kesmezsen yeniden başlasın oyun, baktım durmuyor ben durdurdum

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmeterdgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Merhaba ,

Yükledim güzel aslında eskiden bunun meyve kesilen popülerdi , buna level ve biraz hikaye katarsan aslında güzel olur , birde öğretici kısmı koy mesela söyle kesersen x2 3 tane aynı anda kesersen x5 gibi , değişik özellikli tuğlayıda çeşitlendire bilirsin arada tuzakda koy birde can koy =),

tamamdır i arka planı hikayeye göre değiştire bilirsin

Tamamdır Söylediklerinizi Dikkate Alarak Güncelleme Yapacağım :)

Oyunun sonu yok mu hocam, mesela 10 kez kesmezsen yeniden başlasın oyun, baktım durmuyor ben durdurdum

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet Oyun Sonu Bulunmamaktadır :D kes kese bildiğin kadar tarzı bir şey daha ilk sürümleri ve bunun dışında başka işlerim olduğundan dolayı güncelleme yapmakta biraz zaman alıyor destekleriniz için çok teşekkür ederim :) <3

Üst Alt