Yardım Mobil Ağ a bağlanilamiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TIIIR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10.3.1.0
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba telefonum mı 8 lite bugün mobil Ağa bağlanamama sıkıntısı yaşadım. Telefon int. Giriyor ama ne arama yapabiliyorum nede arama biliyorum. Arama yapmak isteyince sinyal seviyesi bari silik oluyor. Sanki ağ kapanıyor. Sonrasında tekrar aktif oluyor. Baktım mi durumda güncelleme var onu yükledim ama bu seferde mi- recowery ekranında takılıp kaldı. Reboot yaptım ama yok aynı yere gelip bekliyor. Mecbur wipe data seçtim . Tel fabrika ayarlarına döndü. Neyse arama yapayım dedim gene yok arayamiyorum ama int var. Arkadaş ile sim kart değiştirdik benim sim kart arama yapmıyor. Arkadaşın sim kart benim telefonda arama yapıyor.
Sim kartın bozulmuş bu bayram arifesi sanırım.
Başka bir sorun olduğunu düşünen varmı?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhaba telefonum mı 8 lite bugün mobil Ağa bağlanamama sıkıntısı yaşadım. Telefon int. Giriyor ama ne arama yapabiliyorum nede arama biliyorum. Arama yapmak isteyince sinyal seviyesi bari silik oluyor. Sanki ağ kapanıyor. Sonrasında tekrar aktif oluyor. Baktım mi durumda güncelleme var onu yükledim ama bu seferde mi- recowery ekranında takılıp kaldı. Reboot yaptım ama yok aynı yere gelip bekliyor. Mecbur wipe data seçtim . Tel fabrika ayarlarına döndü. Neyse arama yapayım dedim gene yok arayamiyorum ama int var. Arkadaş ile sim kart değiştirdik benim sim kart arama yapmıyor. Arkadaşın sim kart benim telefonda arama yapıyor.
Sim kartın bozulmuş bu bayram arifesi sanırım.
Başka bir sorun olduğunu düşünen varmı?

https://forum.miuiturkiye.net/konu/turk-telekom-sebeke-problemi-31-05-2019.47671/

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt