Soru Mix 2s vs Mix 3

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Arkadaşlar merhaba herkese. Mi 8 kullanıyordum çentik ve birkaç nedenden dolayı sattım. Mix serisinden mix 2s ve 3 arasında kaldım. 3 ün aklımda kalma sebebi çift ön kamera, daha çerçevesiz ekran ve büyük olması ve 4k 60 fps video. Ancak aralarında 1000 tl fark var. Sizce farka değer mi? 2s mi 3 mü?

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
şu an 6s plus kullanıyorum. Sattığım zaman 2200 gibi bir fiyat veriyorlar. Üste 300-500 bir şeyler ekleyip Xiaomi marka cihaz almayı düşünüyorum ama kararsızım. Çünkü her cihazın bir artısı veya eksisi oluyor. Bu da seçim yapmamı zorlaştırıyor. İnsan para verince de iyi bir şey almak istiyor.

Daha önce mix 2 kullandım ön kamera konumu rahatsız etmedi ama arka kamerası çok kötüydü. Sonra mi 8 aldım bazı kronik sorunları vardı, çentikli ekranı sevemedim vs gibi sorunlardan birine verdim. Dediğim gibi şu an iPhone 6s plus kullanıyorum.
Araştırma yapıyorum bir süredir. Beklentim büyük ekran, özellikle 6 inç ve yukarısı. Arka kamera iyi ön kamera üzmesin. Dizi çok izlerim netflix kullanıyorum. Bataryası iyi gitsin yeter. Böyle tarif edince de max 3 öneriyorlar ya neyse :)

Tarif Max 3 e uyuyor zaten.:D
"Beklentim büyük ekran, özellikle 6 inç ve yukarısı. Arka kamera iyi ön kamera üzmesin. Dizi çok izlerim netflix kullanıyorum. Bataryası iyi gitsin yeter." burayı okudum max 3 neden almıyor dedim. altında kendin yazmışsın:D

Oyla:
Üst Alt