Yardım Mix 2s enteresan bir durum

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Beyler selam. Android 9 a geçtiğimden beri tam ekran harektlerini kullanırken videodaki gibi durum söz konusu oluyor. Buda yazış8rken bir anda ana ekrana dönme gibi sinir bozucu durumlar yaşatıyor. Ekran dokunmatik testelerde vs hiç bir sorun yok. işin garibi telefonu hangi tarafa çevirirsem telefonaa hep sol köşeden dokunmuş gibi gözüküyor. Ekran dokunmalari vs hiç bir şeyde gözükmüyor.

Link burada
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Hadi adındakı bilgi yarışmasını kullanıyorum, Miui 8.10.11 ve 8.10.18 güncelemerinde program açılmaz oldu ? kullanan varsa sizde durum nedir ?

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Abi geliştirici seçeneklerinden Giriş-İsaretci konumu ndaki tiki kaldirman lazim ve o menüdeki giriş ve çizim seçenekleri tamamen kapalı olmalı bir dener misin ?

Oyla:

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Sattim cihazi mix 3 alacagim uyguna bulursam
Abi geliştirici seçeneklerinden Giriş-İsaretci konumu ndaki tiki kaldirman lazim ve o menüdeki giriş ve çizim seçenekleri tamamen kapalı olmalı bir dener misin ?

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sattim cihazi mix 3 alacagim uyguna bulursam

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlısı olsun hocam

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Üç gün oldu 2700 e sattım mix 2s i. Hanıma iphone x aldım amazondan , ondaki mi8 de bende . Özledim :(

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Üç gün oldu 2700 e sattım mix 2s i. Hanıma iphone x aldım amazondan , ondaki mi8 de bende . Özledim :(
Kaçlıktı modeli?
Amazondan nasıl alıyorsun bir de? Gümrüğe takılmadan Telefon geliyor mu? Kayıt olayını falan nasıl yapıyorsun?
Özlenmez mi =/

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Kaçlıktı modeli?
Amazondan nasıl alıyorsun bir de? Gümrüğe takılmadan Telefon geliyor mu? Kayıt olayını falan nasıl yapıyorsun?
Özlenmez mi =/

64 gb kvk garantili beyazdı . Hatta cumartesi burdanda ilan paylaştım pazar akşamı geldi kapıdan teslim ettim arkadaşa.
Amazon Türkiye'den aldım abim yurtdışı değil. Bugün öğlen aldım yarın elimde inşallah. Fiyat 6600 ve ülkenin en uygun fiyatı.
Ekranın üstünü çok özledim ya mi8 de ayrı bir havalı ama ekranı güneşte daha iyi ama hocam. hani daha önce karşılaştırdık falan ama insan kendi kullanınca ekranları farklı. kameraya gelirsek nokta nokta kumlama hala var. google kamera yükledim oda renkleri solgunlaştırıyor falan. çok da takmıyorum şimdilik mix 3 çıksın onu alcam .

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
64 gb kvk garantili beyazdı . Hatta cumartesi burdanda ilan paylaştım pazar akşamı geldi kapıdan teslim ettim arkadaşa.
Amazon Türkiye'den aldım abim yurtdışı değil. Bugün öğlen aldım yarın elimde inşallah. Fiyat 6600 ve ülkenin en uygun fiyatı.
Ekranın üstünü çok özledim ya mi8 de ayrı bir havalı ama ekranı güneşte daha iyi ama hocam. hani daha önce karşılaştırdık falan ama insan kendi kullanınca ekranları farklı. kameraya gelirsek nokta nokta kumlama hala var. google kamera yükledim oda renkleri solgunlaştırıyor falan. çok da takmıyorum şimdilik mix 3 çıksın onu alcam .
Hayırlısı olsun hocam. Amazon Türkiye den alınan cihazlar da garanti olayı nasıl oluyor peki? Kayıt olayı nasıl oluyor?
Mi8 in mix 2 s in ve mix 3 ün arka kamera donanımları aynı, mix 3 ün kamera yazılımını güncellemeyle bu iki cihaza da geleceği söyleniyor. Zamanla göreceğiz.

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Hayırlısı olsun hocam. Amazon Türkiye den alınan cihazlar da garanti olayı nasıl oluyor peki? Kayıt olayı nasıl oluyor?
Mi8 in mix 2 s in ve mix 3 ün arka kamera donanımları aynı, mix 3 ün kamera yazılımını güncellemeyle bu iki cihaza da geleceği söyleniyor. Zamanla göreceğiz.

2 yıl Apple Türkiye garantili abim. Kayıtlı yani . Kamera donanımları aynı ancak hali hazırda ikisini de kullanmama rağmen mi8 in kamerası daha da çok kötü düşük ışıkta. saçmalıyor aydınlatıcam diye her yer gölgeli kumlu falan. mix 2s in kamerasına bayılıyordum açıkçası. mix 3 ü almak isteyişimdeki tek sebep kızaklı oluşu ve tam ekran oluşu çentik pek gerekli değil bence. Bi gelsin bakalım güncelleme bakarsın kamera düzelirse vazgeçme ihtimalimde var elbette bu yıl 14 civarında para vermişim 3 telefona

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
.
2 yıl Apple Türkiye garantili abim. Kayıtlı yani . Kamera donanımları aynı ancak hali hazırda ikisini de kullanmama rağmen mi8 in kamerası daha da çok kötü düşük ışıkta. saçmalıyor aydınlatıcam diye her yer gölgeli kumlu falan. mix 2s in kamerasına bayılıyordum açıkçası. mix 3 ü almak isteyişimdeki tek sebep kızaklı oluşu ve tam ekran oluşu çentik pek gerekli değil bence. Bi gelsin bakalım güncelleme bakarsın kamera düzelirse vazgeçme ihtimalimde var elbette bu yıl 14 civarında para vermişim 3 telefona
Zamanla güncelleme geldipindipin de göreceğiz bakalım,bekleyeceğiz şimdilik.
Mix 3 ü bende beğendim ama sadece ağırlığı beni endişelendiriyor ? Malum 218 gram bayağı ağır gelecek gibi.
( Mi8 175 gr, mix2s 189 gr)

Oyla:
Üst Alt