MIUI 12.5 MIUITR 12.5 | 21.3.3 PORT Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro(Miatoll)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba arkadaşlar şimdi ben kurcam artık bir karar verin rom stabil mi sorunları varmı kafa karıştıran yorumlar var cihaz 9s
Hocam ben note 9 Pro kullanıcısıyım ve yaşamış olduğum sorunları resimleri ile birlikte önceki yorumlarımda paylaştım. Arkadaş çok beğenmiş ve sorun yaşamamış ama ben yaşadım. O yüzden kaldırmak durumunda kaldım.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Boşuna vaktinizi harcamayın derim çünkü sizlerde benim gibi kurup hemen sileceksiniz. Çok fazla hata var. Güncelleme gelene kadar kurmayın derim.
Kardeşim hata dediğin şey nedir ben hiçbir hata göremedim. Note 9 pro. Tabi diğer cihazları bilmiyorum

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Romu yükledim fakat çok fazla takılma ve donma oluyor. Google uygulamaları düzgün çalışmıyor keza Google Chrome inanılmaz derecede takılıyor, donuyor. İndirme yaptığım da %100 olmuyor ve öyle kalıyor. Ayrıca cihaz ismi kısmında da cihaz ismim yanlış gösteriliyor. Bildirim kısmında bazı öğelerin adı yazmıyor. Ben güncelleme öncesi kullandığım aslan isimli kişinin yaptığını bir kaç gün denedim bu kadar sorun yoktu. Kasma, donma, takılma ve uygulamalar da oluşan sorunlar olmasa kullanılabilir. İlerleyen zamanlarda güncelleme gelirse, daha stabil olursa tekrar yükler denerim. İyi forumlar dilerim.
Burada belirttim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim hata dediğin şey nedir ben hiçbir hata göremedim. Note 9 pro. Tabi diğer cihazları bilmiyorum
Yorumun aslına bakarsanız resimleri de görürsünüz.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Romu yükledim fakat çok fazla takılma ve donma oluyor. Google uygulamaları düzgün çalışmıyor keza Google Chrome inanılmaz derecede takılıyor, donuyor. İndirme yaptığım da %100 olmuyor ve öyle kalıyor. Ayrıca cihaz ismi kısmında da cihaz ismim yanlış gösteriliyor. Bildirim kısmında bazı öğelerin adı yazmıyor. Ben güncelleme öncesi kullandığım aslan isimli kişinin yaptığını bir kaç gün denedim bu kadar sorun yoktu. Kasma, donma, takılma ve uygulamalar da oluşan sorunlar olmasa kullanılabilir. İlerleyen zamanlarda güncelleme gelirse, daha stabil olursa tekrar yükler denerim. İyi forumlar dilerim.
Bildirim panelini android olarak yapabilirsin. MIUI da böyle sorun oluyor.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bildirim panelini android olarak yapabilirsin. MIUI da böyle sorun oluyor.
Sadece bildirim panelinden bahsetmedim. Uygulamalar arası geçiş de takılmalar oluyor, donuyor keza Google uygulamalarını kullanamıyordum. Chrome zaten çok takılıyordu. Detaylı yorum yapmıştım zaten tekerrür etmeye gerek yok.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sanırım yanlış kurmuşsun ben yıllardır roma meraklıyım çok memnun kaldım. Herkesin zevki ayrıdır. Su vendor u direk mi kuruyoruz. Birde şu parmak izine dokununca ekran açılıyor tek sorunum bu.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Güzel kardeşim münakaşa etmeye, konuyu uzatmaya hiç gerek yok. Belki güncelleme geldi, belki farklı bir durum var bilmiyorum. Bende resim paylaştım. Ss ler duruyor. Adamın emeğine saygı duymuyor değilim. Ben sorun yaşadım, sen yaşamadın. Konuyu uzatmaya gerek yok.

seramik1111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
casper
Konular
15
Kardeşim bende note 9 oto var 128 pil gece kurdum jet gibi rom. Su vondor u nasıl kurcam onu çözemedim şuan bulutut calismiyor
recovery gir indirdiğin vendoru zip seç kurulum kendisi yüklüyor zaten

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Güzel kardeşim münakaşa etmeye, konuyu uzatmaya hiç gerek yok. Belki güncelleme geldi, belki farklı bir durum var bilmiyorum. Bende resim paylaştım. Ss ler duruyor. Adamın emeğine saygı duymuyor değilim. Ben sorun yaşadım, sen yaşamadın. Konuyu uzatmaya gerek yok.
Peki kral.

Vendoru kurdum sorunlar duzelti. Tek sorun parmak izine dokununca ekranın acilmasi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Rom yapımcısı linklerin farklı platformlarda paylaşılmasın istemediği için konu kaldırılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt