Soru Miuiproya paycellle para yatıramıyorum?

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Arkadaslar önceden paycelle yatırıodum suan olmuyor sadece ziraat hesabım var..yeni yatırma yöntemi nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardım edecek varmı?

Son düzenleme:

fbulut99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Vakıfbank da olmuyor. Ödeme yapanlar, nasıl yaptıklarını yazabilir mi?

Oyla:

fbulut99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Akbank ile denedim ve ödeme gerçekleşti clap~~

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İninal ile bugün sıkıntısız bir şekilde parayı aktardım. Bankadan engel kaldırma felan yapmanıza gerek olmuyor

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ödeme yapan birisi romu indirsin öm ilede dağıtsın. :D Ne para basıyorsunuz.
Cidden para verip alacak kadar (hadi yıllık filan olsa neyse birde aylık) ne varki bu romda.
Türkiyede böyle bir çalışma yapsak düşünemiyorm olacakları. Adamı döverler vallahi. En ufak bir yerini beğenmese tüketici hakem heyetine verir, hızını alamayıp maliyeye ve btk ya şikayet eder. Tahminim üç beş bir araya gelip rom yapımcılarından birini bulup ağzını yüzünü dağıtır. :P Forumdan edecekleri hakaretleri saymıyorum bile.

Şimdi özeleştiri yapacağım darılmaca yok.
Ama ruslar yapınca kuzu kuzu sıraya girer kaç para diyorsa çat diye yatırır, "lan şu ödeme yönteminizi değiştirin öptürmeyin paypalınızı" demez ödeme için binbir yöntem araştırır, soru bile sormaya çekinir (hele ingilizce soru sorun bakayım paranı alıp anında kapının önüne korlar adamı, rusça yazacaksın).
Merak etmeyin imtikamınızı alıyorum. Miui ile çalışmayan bir program yüzünden rus geliştiricinin ümüğünü sıktım gık diyemedi. Hergün bir email ile azarlıyorum en sonunda "abi sen logcat gönder ben düzeltecem valla" dedi. Dedim ingilizce yazmayacaksın bana türkçe cevap ver. Tamam abi kursuna gidecem dedi.

Bunun içindirki bizde doğru dürüst geliştirici yetişmez, yetişenide bir şey yapmaz. Çünkü pişman ederiz. Maddi destek zaten vermeyiz evel allah. (foruma neden destek olmadın duyar kasıyorsun birde şeklinde gelmesi muhtemel eleştirilere karşı şunu söyleyebilirim. Süre az miktar çok geldi.)

DİPNOT: Irkçılık yaptığım düşünülmesin. Harika rus geliştiricilerde var. Bir windows programı yapmış adam satın almak istedim bir yıllık lisans alacağım ama aynı sizin gibi ödeme güçlüğü çektim. Mail attım nasıl ödeyeyim ülkemizde paypall yok diye. 1 dakika sonra ömür boyu tam kullanım lisans gönderdi. Ülkenizden ödeme yapamıyorsanız suç bizim lisans hediyemiz olsun demiş.
Yalnız şöyle bir şey var. Kendinize ait rom'u paylastiginizda ban yiyorsunuz ve bu işi çok iyi yapıyorlar.
Ayrıca Note 8 Pro için custom rom yok o yüzden bu rom'u satın almak zorundayım

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yani romun içinde ruslara ait bir servere veri gönderen yazılım var. Gerisini düşünmek bile istemiyorum.
Bir kaspersky kurup romu inceleyin diyecem kaspersky de onların. Ama ben işkillendim.
Bilgiler hep Amerika'ya gidiyor biraz da Ruslar'a gitsin. Göz hakkıdır

Oyla:

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
İninal ile bugün sıkıntısız bir şekilde parayı aktardım. Bankadan engel kaldırma felan yapmanıza gerek olmuyor

Hocam size dönüş yapılınca haber verir misiniz? Ben de para aktarıcam ama kaç gün sürüyor merak ediyorum

Oyla:
Üst Alt