Rom MiuiProTR_SE (kate) Redmi Note 3 (SnapDragon) TR V7.11.02 Güncellendi [kaizenTR]

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Hocam Mi globe ye geçin ve keyfini sürün

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

yok onlar inatlarını kırıp kullanıcılara kulak vermedikleri sürece geçmeyeceğim.
dedim ya o rom benim ilk özelleşmiş olarak kullandığım romdu.
miuipro + miui.su + miui.ms ve epicrom daki özelleştirmeleri de dahil etsinler happy~~asla vazgeçmem onda inangiggle~~

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
kaizen paylaşım ve emeğiniz için teşekkürler.
Konu başlığında cihaz modeli belirtelim lütfen
Düzenliyorum başlığı

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
üstad MiuiProTR_SE (kate) Redmi Note 3 (SnapDragon) şeklinde yazmıştım diye hatırlıyorum ama nereye yazmam gerekli idi. pardon
(SnapDragon) şeklinde mi? ben o alanda açtım diye yazmamıştım tmm

nefesimsenin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Red mi note
Konular
0
Merhabalar öncelikle sizler kadar profesyonel değilim onu belirteyim! :) Birkaç sorunum var bu romla ilgili yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.Öncelikle indirme linkinde bı sorun var gibi bağlantı genellikle %80 lerde kopuyor ve indirme sağlanamıyor 1 defa zar zor indirmeyi başardım belki telefondan indirdiğim içindir.2. sorunum ise romu yüklendikten sonra sim kart yok hatası alıyorum rotlu rom olduğu için olduğunu tahmin ediyorum çünkü aynı olayı betaya rot attığım zamanda yaşıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz? Mümkün olur ise yedeğiniz var ise yükleme durumunuz olabilir mi rom çok hoşuma gitti klavyesi vs çok harika ama sim kart yok deyince kullanamıyorum.Herkese iyi forumlar dilerim.Şimdiden teşekkür ederim.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Merhabalar öncelikle sizler kadar profesyonel değilim onu belirteyim! :) Birkaç sorunum var bu romla ilgili yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.Öncelikle indirme linkinde bı sorun var gibi bağlantı genellikle %80 lerde kopuyor ve indirme sağlanamıyor 1 defa zar zor indirmeyi başardım belki telefondan indirdiğim içindir.2. sorunum ise romu yüklendikten sonra sim kart yok hatası alıyorum rotlu rom olduğu için olduğunu tahmin ediyorum çünkü aynı olayı betaya rot attığım zamanda yaşıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz? Mümkün olur ise yedeğiniz var ise yükleme durumunuz olabilir mi rom çok hoşuma gitti klavyesi vs çok harika ama sim kart yok deyince kullanamıyorum.Herkese iyi forumlar dilerim.Şimdiden teşekkür ederim.

Linklerde sorun yok .Telefondan indirilen büyük dosyalarda bağlantı kopması zaman zamn oabiliyor veya dosyanın bazı yerleri bozuk inebiliyor.
bu sbeble pc kullanmanız gerekli ve indirirken en sağlam İDM veya free download meneger gibi araçlarla şekinde olur.
Sİmkart sorunu şayet cihazınız kenzo ise olur yok cihazınızın kodu kate ise böyle bir sorun yaşamadım ve geri bildirimde olmadı.
Yani root ile alakası olmaması gerekir. Yani cihaza uyumsuz rom atarsanız cihazınız ya brick olacak veya cihaz kabul ediyorsa cihaz versiyon farklılığından baseband sorunu olacaktır. Romun firmware de arkasından flashlamanız elzemdir.
Cihaz kodunuz? kate veya kenzo

nefesimsenin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Red mi note
Konular
0
Cevaplarını zaman için çok teşekkür ederim.Peki cihaz kodumu nasıl görebilirim cihaz hakkında bölümünde yazmıyor.Twrp ile alakalı olma ihtimali olabilir mi üstadım?

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Cevaplarını zaman için çok teşekkür ederim.Peki cihaz kodumu nasıl görebilirim cihaz hakkında bölümünde yazmıyor.Twrp ile alakalı olma ihtimali olabilir mi üstadım?
Cihazı satışta Çin versiyonu (kenzo)veya Global SE (kate) diye ayrılırdı bunu size belirtmediler mi? kutusuna da bakınız
BAsit yöntem ise Çin vers. boyu 150mm adı kenzodur. 152mm ise global Standart Edition SE dir kod adı kate dir.

nefesimsenin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Red mi note
Konular
0
Cihazı satışta Çin versiyonu (kenzo)veya Global SE (kate) diye ayrılırdı bunu size belirtmediler mi? kutusuna da bakınız
BAsit yöntem ise Çin vers. boyu 150mm adı kenzodur. 152mm ise global Standart Edition SE dir kod adı kate dir.
[doublepost=1510055732,1510055598][/doublepost]Anladım cihazı bı arkadaştan almıştım o birşey söylemedi benimde sormak aklıma gelmedi kutusuna bı bakayım olmadı ölçerek sonuca varırım.Çok teşekkürler.
[doublepost=1510252709][/doublepost]Kaizen hocam cihazım kenzo imiş bu romun kenzo için olanı var mıdır acaba?

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
[doublepost=1510055732,1510055598][/doublepost]Anladım cihazı bı arkadaştan almıştım o birşey söylemedi benimde sormak aklıma gelmedi kutusuna bı bakayım olmadı ölçerek sonuca varırım.Çok teşekkürler.
[doublepost=1510252709][/doublepost]Kaizen hocam cihazım kenzo imiş bu romun kenzo için olanı var mıdır acaba?
evet var hemde artık Suatsarı hocam desteği ile bu haftadan itibaren sanırım Türkçe
buradan takip ediniz

Xiaomi Redmi Note 3 Pro olana daima tıkla

Üst Alt