Rom MiuiPro_Türkçe_HMN4X_mido__7.8.31 Beta

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hani yorgundunuz ve belki de uzanıp yatacaktınız? Valla helal olsun size ve allah sizi başımızdan eksik etmesin
Ah be bu kaşıntı yokmu işte biliyorsun sende rahat bırakmıyor yakamızı..Allah razı olsun abim benim saygılar....

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
yine döktürmüşsün Mustafa hocam yükledim ve hata almadım şimdilik çok güzel.. telefon değiştireceğiniz zaman söyleyin lütfen siz nereye ben oraya Escobar1945

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yucelkaya2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gfhgdf
Cihazım
mi3
Konular
41
Hocam yeni surum cikti

yucelkaya2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gfhgdf
Cihazım
mi3
Konular
41
Sevgili Escobar1945 kardeşim forumda yeni sürümü eskitti diğer telefon kullanıcıları maşallah arkadaşlar ertesi gün yayınlıyorlar ama sizde bir hareket yok devamını getirmiycekseniz başka bir arkadaşa devredin isterseniz yada dosyaları yayınlayın biz kendimiz yapalım saygılar...

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Sevgili Escobar1945 kardeşim forumda yeni sürümü eskitti diğer telefon kullanıcıları maşallah arkadaşlar ertesi gün yayınlıyorlar ama sizde bir hareket yok devamını getirmiycekseniz başka bir arkadaşa devredin isterseniz yada dosyaları yayınlayın biz kendimiz yapalım saygılar...
Sevgili yucelkaya2 kardeşim bu rom için her hafta düzenli olarak Türkçe dil desteği vereceğim diye bir şey söylemedim, kaldı ki buna ne işim nede zamanım müsaade ediyor.Firsat buldukça yapıyorum ve buna istinaden kendime ait bir rom projesi üzerinde çalışıyorum yakın zamanda paylaşım yapmaya başlayacağım.Bu hem haftalık hemde kararlı sürüm için otadan kendi güncellemesi ni yapan bir proje olacak o yüzden yapacak olan arkadaşlar yada siz bilmiyorum kim yapmak istiyorsa buyrun konular burada:

Rehber - Mıuı Romlara Dil Ekleme BARS [Escobar1945] Anlatım
Bu işlemleri yapmak belli bir düzeyde Android bilgisini temel olarak alır bilgi ve becerisi olan buradan yola çıkarak her şeyi yapabilir tıpkı benim yaptığım gibi iyi forumlar dilerim...

Son düzenleme:

yucelkaya2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gfhgdf
Cihazım
mi3
Konular
41
Sevgili yucelkaya2 kardeşim bu rom için her hafta düzenli olarak Türkçe dil desteği vereceğim diye bir şey söylemedim, kaldı ki buna ne işim nede zamanım müsaade ediyor.Firsat buldukça yapıyorum ve buna istinaden kendime ait bir rom projesi üzerinde çalışıyorum yakın zamanda paylaşım yapmaya başlayacağım.Bu hem haftalık hemde kararlı sürüm için otadan kendi güncellemesi ni yapan bir proje olacak o yüzden yapacak olan arkadaşlar yada siz bilmiyorum kim yapmak istiyorsa buyrun konular burada:

Rehber - Mıuı Romlara Dil Ekleme BARS [Escobar1945] Anlatım
Bu işlemleri yapmak belli bir düzeyde Android bilgisini temel olarak alır bilgi ve becerisi olan buradan yola çıkarak her şeyi yapabilir tıpkı benim yaptığım gibi iyi forumlar dilerim...

Eyvallah hocam BARS içindeki miuipro için güncel tr dil dosyası değil galiba dimi

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Sa. Ya kardeş bir yükleyemedim beta global den geçmeye çalışıyorum yüklemede olumsuz bir şeyler yazıyor ve tel de değişiklik olmuyor. Betanın son sürümünden geçmeyi mi deneyeyim, hangi roman geçilmesi uygundur¿¿

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Birkaç deneme sonunda yükledim, bir defa denemeye değer bir rom orası açık.
Twrpde yüklerken yazacağım cümle dışında olumsuz cümleler olursa (anlarsınız)
method değiştirmelisiniz.Rom dosyası değişmiş ve güncel olan sıkıntısız.

mount: failed to mount dev/block/bootdevice/by-name/sec at /firmware: inavlid argument

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
SuperSU ayarlarından root kaldırıp Magisk flashlasam sorun olmaz hocam değil mi? Magisk daha kullanışlı geliyor bana.

Üst Alt