Rom MiuiPro_Türkçe_HMN4X_mido__7.8.31 Beta

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
bazı insanlarda garip bir düşünce var foruma girince sanki herkes ona hizmet edecekmiş gibi bir hissiyata giriyorlar sanki karşınızdaki kişi insan değil özel hayatı yok bir ailesi bir işi yok sanıyorlar yada burdan kazanç sağladığı ni düşünüyorlar bende buna sinir oluyorum ve forumda hiç bir beklentisi olmadan paylaşım yapan kişilere de kırıcı şekilde davranıyorlar kınıyorum...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bazı insanlarda garip bir düşünce var foruma girince sanki herkes ona hizmet edecekmiş gibi bir hissiyata giriyorlar sanki karşınızdaki kişi insan değil özel hayatı yok bir ailesi bir işi yok sanıyorlar yada burdan kazanç sağladığı ni düşünüyorlar bende buna sinir oluyorum ve forumda hiç bir beklentisi olmadan paylaşım yapan kişilere de kırıcı şekilde davranıyorlar kınıyorum...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ağzınıza sağlık hocam....Saygılarımla

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Meyve veren ağaç taşlanırmış.. Bence escobar hocam bunu bir başarı olarak görmeli.. Bizler yaptığı işlerin ne kadar kaliteli kendisinin de bi o kadar yardımsever ve başarılı bir insan olduğunu biliyoruz ve o yazılanı gülerek okuyoruz.. Başarınız daim olsn escobar hocam sinek vızıltılarını takmayın

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Meyve veren ağaç taşlanırmış.. Bence escobar hocam bunu bir başarı olarak görmeli.. Bizler yaptığı işlerin ne kadar kaliteli kendisinin de bi o kadar yardımsever ve başarılı bir insan olduğunu biliyoruz ve o yazılanı gülerek okuyoruz.. Başarınız daim olsn escobar hocam sinek vızıltılarını takmayın

Hocam ihtiyacınız varsa buyrun
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Daha önce belirtmiştim miuipro romu ile ilgili haftalık olarak dil güncellemesi yapmayacagimi fakat görüyorum ki bunu yanlış algılayıp birde üstüne sitem eklenmiş, artık biliyorsunuz ki Epic team bir üyesi olarak kendi projelerimizi yapıyorum ve bu artık bu şekilde devam edecek,gelelim söz konusu rom ile ilgili diyeceklerim elinde mido cihazı olan ve bu işi yapabilecek her arkadaş bu konuyu devam ettirebilir yada Kendi konusunu açar oradan devam eder.
Ben bu foruma ilk üye olduğumda Android bilgim hiç yoktu herşeyi kendi çabalarımla öğrendim ve sonuç ortada elinizde zaten cihaz var anlatım da var illaki armut pis ağzıma düş şeklinde bir öğretici rehber mi istiyorlar anlamıyorum lütfen biraz da bunları yapmak için kendinizden birşeyler katın eminim ki daha fazlasını öğreniyor insan benim için konu burada kapanmıştır umarım beni anlayan anlamıştır iyi forumlar ve iyi geceler diliyorum...

Epic_rom_mido_7.9.21

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Bugün aynen şöyle bir şey okudum insanlar için gözlerini feda etsen zaten kördü derler

Derler fitratta var ne yazık ki derler ne yapalım ağzı büzüşsün diyenin.o belki kördür ama diğeri daha fena "nankör"dür...

Üst Alt