Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam o çeviri sorunu size özel bir durum galiba. Mesela bende kamera %100 Türkçe. Hatta rom %99.9 Türkçe. Sadece bir iki yer var onları bugün yarın tamamlayıp göndereceğim... İngilizce gördüğünüz bölümleri ekran görüntüsü alıp gönderin bakalım...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimler bunlar hocam kameradaki. 9.0.4.0 Stabil romdaki Quick Card kısmını paylaşamıyorum ne yazıkki ekran görüntüsünü almadığım için, şuan da da 7.9.11 kurulu.

Hocam birde sizi yakalamışken, Acaba Quick Card'daki Hava durumu widget'ı kapatılabiliyor mu? Quick Card'da yukarı aşağı yaparken; bu widget yüzünden hafif lag oluyor.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam bunlar bende hep Türkçe ilginç. Senin çeviride bir hata olmuş herhalde...
Hava durumunu kapatmak için bir seçenek göremedim...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam bunlar bende hep Türkçe ilginç. Senin çeviride bir hata olmuş herhalde...
Hava durumunu kapatmak için bir seçenek göremedim...

Anladım hocam sağolun, yeni ekleyince bu özelliği bir sonraki güncellemede açma - kapama ayarı getirirler belki o zaman.

Hocam cihaz çift kameralı olunca, acaba farklı bir uygulama mı kullanılıyor ki? Bununla alakalı olabilir mi? Sizde Türkçe olunca, aklıma başka birşey gelmedi çünkü.

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
7.11.9 wipe yaparak temiz kurulum yaptım ve yine kamerada stereo mod yok! Biri cevap verebilir mi bunu yaşayan bir ben miyim yoksa çift kamerası olan bu cihazın stereo modunu kimse önemsemiyor mu acaba ?

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Anladım hocam sağolun, yeni ekleyince bu özelliği bir sonraki güncellemede açma - kapama ayarı getirirler belki o zaman.

Hocam cihaz çift kameralı olunca, acaba farklı bir uygulama mı kullanılıyor ki? Bununla alakalı olabilir mi? Sizde Türkçe olunca, aklıma başka birşey gelmedi çünkü.
Sadece kamera uygulamasında sorun varsa olabilir hocam... Bununla ilgili geri bildirim yaparız...

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
7.11.9 wipe yaparak temiz kurulum yaptım ve yine kamerada stereo mod yok! Biri cevap verebilir mi bunu yaşayan bir ben miyim yoksa çift kamerası olan bu cihazın stereo modunu kimse önemsemiyor mu acaba ?
Hocam sizde de kamera ingilizce mi?... Sorununuza ben cevap veremiyorum, kullanan biri cevap verebilir...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sadece kamera uygulamasında sorun varsa olabilir hocam... Bununla ilgili geri bildirim yaparız...

Hocam başka biryerde gözüme çarpmadı birşey çok sağolun. Şuan için Kamera uygulamasında gördüm ben. En güzel TR çeviri olan Rom hocam bana göre bu arada, Globallerdn bile daha iyi :) Emeklerinize sağlık :)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam başka biryerde gözüme çarpmadı birşey çok sağolun. Şuan için Kamera uygulamasında gördüm ben. En güzel TR çeviri olan Rom hocam bana göre bu arada, Globallerdn bile daha iyi :) Emeklerinize sağlık :)
En ufak çeviri hatası veya eksikliğini bildirin hocam... Kusursuz olmalı çeviri :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
En ufak çeviri hatası veya eksikliğini bildirin hocam... Kusursuz olmalı çeviri :)

Peki hocam gördüğüm gibi etiketlerim sizi, çok sağolun desteğiniz için :) Bence bu bile bizim için fazla, Xiaomi bile sunmazken bu kadarını, siz bize fazlasını sunuyorsunuz hocam çünkü :)

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
Hocam sizde de kamera ingilizce mi?... Sorununuza ben cevap veremiyorum, kullanan biri cevap verebilir...
Kamerada çeviri hatası görmedim ancak 7.11.2 ve 7.11.9 sürümünde stereo sorunu haricinde bir sorun yok. Hatta iyileştirmeler söz konusu ama iyileştirme yapayım derken sanırım stereo modu yok ettiler :) Daha önce çekimlerde grenlenme ve lenslerden dolayı düşük ışıkta noise oluşuyordu özellikle ön kamerada bu biraz düzelmiş gibi. Bir de video modunda kayıt tuşuna basınca kayda geçmeme hatası vardı baştan temzi kurulum yapınca düzeliyordu sanırım o da düzeltilmiş. Ancak şimdilik şu stereo modun olmaması çok can sıkıcı hocam.

Üst Alt