Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

SusqUnN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
7
Geçen romu yükledim ama ne şarjında ne bir şeyinde değişiklik oldu romu kurdum başlangıç açılışında kurulum geldi işin ilginç tarafı evin wifi şifresini istemeden otomatik bağlandı sanırım sıfırdan kuramadım. yani eski romdan artıklar mı desem eski bilgiler mi kaldı desem ne desem bilemiyorum artık. benim bu mi 5S Plus ta şarj sorununa bir çözüm bulmam lazım. Yoksa telefonu satmayı düşünüyorum. Şu anda romu tekrar indirip sıfırdan bir kurulum yapmaya çalışacağım kafayı yedirtti bu telefon bana Sabah %100 çıkardığım şarj öğlen %60 lara düşüyor kullanım oyun oynayan birisi değilim facebook instagram da gezen birisi değilim sadece rutin whatsapp yazışmalarım var. Sizin önerileriniz nedir arkadaşlar

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
heralde pilde sıkıntı var ustam senın telefonda . benokadar oyun oynadıgım halde sarjdan çok memnunum .. t

SusqUnN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
7
heralde pilde sıkıntı var ustam senın telefonda . benokadar oyun oynadıgım halde sarjdan çok memnunum .. t
Bende artık pilde sorun olduğunu düşünüyorum telefon 8 aylık ama 8 ayda bu kadar çabuk pilde sorun oluşması can sıkıcı.. Dün gece telefona tekrar rom kurdum 12 de uyurken şarja baktım %86 saat 11 de kalktığımda şarj %80 e düşmüş bekleme suresi iyi gibi geldi. Telefonu saat 11 den 12 buçuğa kadar elime aldım kullandığım uygulamaları yüklemek için şu anki şarj durumu %66 kullanım sırasında şarj tüketimi çok hemde fazlası ile çok bataryayı değiştirsem acaba diyorum çözüm olur mu bilmiyorum..

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SusqUnN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
7
Bir de miui 9 da klasör oluşturma nasıl yapılıyor bulamadım nasıl yapıldığını uygulamaları bir araya toparlamam gerekiyor

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Bir de miui 9 da klasör oluşturma nasıl yapılıyor bulamadım nasıl yapıldığını uygulamaları bir araya toparlamam gerekiyor

uygulamaya basılı tutup diğer uygulamanın üzerine atarsanız otomatik klasör oluşur

MI 5s Miuipro 7.11.2

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Miui 8 son su
Bende artık pilde sorun olduğunu düşünüyorum telefon 8 aylık ama 8 ayda bu kadar çabuk pilde sorun oluşması can sıkıcı.. Dün gece telefona tekrar rom kurdum 12 de uyurken şarja baktım %86 saat 11 de kalktığımda şarj %80 e düşmüş bekleme suresi iyi gibi geldi. Telefonu saat 11 den 12 buçuğa kadar elime aldım kullandığım uygulamaları yüklemek için şu anki şarj durumu %66 kullanım sırasında şarj tüketimi çok hemde fazlası ile çok bataryayı değiştirsem acaba diyorum çözüm olur mu bilmiyorum..

Miui 8 eu rom son sürümü denesene bi onda sarj durumu baya iyi ozaman anlarsınız batarya mi gidik diye..

maydemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5S Plus
Konular
3
7.11.2 versiyonda kamerada stereo mod görünmüyor. Ben direk 7.10.26 üzerine wipe yapmadan kurdum ancak kurulum sonrası kamerada stereo mod kayboldu. Modlar arasında da görünmüyor. Bende 7.10.26'ye geri döndüm. 7.10.26 üzerine wipe yapmadan kuracaklar için akılda kalsın.

Thranduil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sadık
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Stable versiyon çıkmış arkadaşlar. Yağ gibi akıyor resmen.

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
bu cin stable de turkce var mi Thranduil hocam