Rom MiuiPro11 20.3.26

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Android 9 Hocam Kesinlikle Şans Verilmeli bu roma Bende ön yargımı yenerek Geldim iyikide gelmişim Özellik ve akıcılık + Batarya Muhteşem. Miroom severim ancak bu rom ondan bile daha akıcı.
Merhaba hocam hareketler kısmı falan varmı mui12 5 deki gibi sistemde gezinme sanal ram ve son olarak temalar düzgün çalışıyor mu? İçe aktarma ve font kısmında sorun yok inşallah hocam?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba hocam hareketler kısmı falan varmı mui12 5 deki gibi sistemde gezinme sanal ram ve son olarak temalar düzgün çalışıyor mu? İçe aktarma ve font kısmında sorun yok inşallah hocam?
Merhaba Hocam. Bu eski bir rom Sanal Ram ve gezinme çubuğu son sürümlerde mevcut bu rom Pil tasarrufu ve hafiflik için geçilebilir. Font Tema sorun değil hepsini içe aktar yaparak kullanabilirsiniz

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Merhaba Hocam. Bu eski bir rom Sanal Ram ve gezinme çubuğu son sürümlerde mevcut bu rom Pil tasarrufu ve hafiflik için geçilebilir. Font Tema sorun değil hepsini içe aktar yaparak kullanabilirsiniz
Yeni sirumden paylaşılan 21.10.21 sürümü var halihazırda yüklü kullanıyorum yalnız bir tek gördüğüm ram çok kullanıyor bu rom varsa yeni surumlerden kullanabileceğim varsa paylaşılabilirse denemek isterim hocam..ilginize şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Kullanan var mı acaba?

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
20.3.26 sürümleri Miui tarafında RN8 için en iyi romdur. Macera aramayın derim...

Üst Alt