Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Başarılı çalışmalarının ve azmin zaferi diye buna derim hiç üşenmeden sadece Kendi cihazı için değil farklı cihazlarada emek vererek gecesi gündüzü olmadan yaptığın bu başarılı işten dolayı seni tebrik ediyorum suatsari abi kolay iş değil tekrar tebrik ediyorum bir çayı hakkettin tâbi yanındaki sürprizler ile birlikte

EpicRom_Mido_7.11.2

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Başarılı çalışmalarının ve azmin zaferi diye buna derim hiç üşenmeden sadece Kendi cihazı için değil farklı cihazlarada emek vererek gecesi gündüzü olmadan yaptığın bu başarılı işten dolayı seni tebrik ediyorum suatsari abi kolay iş değil tekrar tebrik ediyorum bir çayı hakkettin tâbi yanındaki sürprizler ile birlikte

EpicRom_Mido_7.11.2
Sayın Escobar1945 Üstadım, bende davetlimiyim çaya?8=)wasntme~~

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Bu bir suatsari başarısıdır bizi miuipro ile tanıştırdığın için çok teşekkür ederiz

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Suat hocam Emeklerinize çok teşekkür ederim. Sizin ve Sayın Skorpi hocamın sayesinde miuipro ile tanıştım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Edit:imla
MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Değerli MIUIPro severler, Sizlere önemli bir haberi iletmek istiyorum...Belaruslu dostlarımız en sonunda değerli üstadımız ve hocamız Sayın suatsari dan , romlarına türkçeyi de entegre etmek istediklerini belirterek,Türkçe dil dosyalarını talep ettiler ve kendisi bunları onlara iletti....
ne zaman rom'lar bundan böyle Türkçe dil'li yayınlanır, bilemiyoruz....

Bu konuda yoğun çaba harcayan ve gecesini gündüze katan Sayın suatsari hocamıza binlerce kez teşekkür ediyorum....O hepimizin gururu ve bu durum bir MIUI Türkiye başarısı...iyi ki varsınız hocam

Çok sevindim hocam. Bu güzel haberi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca suatsari hocama da emekleri ve bu denli uğraştığı için ne kadar teşekkür etsek az. Gecesini gündüzüne katıp bizler için uğraştı. Sağolsun, varolsun. Sayesinde sonunda Miui Pro ekibi bile hizaya geldi desek, abartmış olmam herhalde. Bu tüm Xiaomi cihaz kullanıcıları için çok önemli bir haber.

suatsari Hocam artık Miui Türkiye romuna yavaş yavaş sıra gelecek diyebilir miyiz artık :)

Üst Alt