MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
uzun süre miuipro kullanıcısı olarak sorunlarından bıktığım için aosp tabanlı pie romları denemeye karar verdim 2-3 haftadır kullanıyorum orjinal rom özelleştirmesi %10 miuipro %30 bu romlar ise %80 stabilite en az orjinal rom kadar veya daha iyi batarya süresi her ne kadar göreceli olsada benim kullanım tarzımda belki %2-3 lük bir azalma olmuş olabilir belki o kadarda yok bu arada xda sitesinde yayınlanan (redmi 5 plus cep telefonu için) çok popüler az popüler tüm pie romları denedim hemen hemen hepsi aynı özellikleri sunuyor ancak içlerinden Havoc-os rom çok daha fazlasını sunuyor redmi 5 plus kullanan arkadaşlara bu romu şiddetle tavsiye ederim bir kere deneyin bir daha miui romlara bakmazsınız
Noktalama işaretlerinin önemini vurguladığınız bu güzel yazınız için çok teşekkürler. clap~~

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
ben burda kimsenin hangi romu kullandığını değerlendirmedim şarj süresi herkezin kullanımına göre değişir bir romu kullanırken sabah şarjdan alıp gece yatarken şarja taktığımda şu ana kadar hangi romu denedimse genelde %40-50 arası şarjım mutlaka kalır gerisi benim için hikaye ha benimde daha önce cesaret edemediğim gibi kişiler varsa belki yardımcı olur diye yazdım yoksa kim hangi romu kullanırken mutlu oluyorsa o nu kullanabilir

vural49

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Mi 8 için bi hayırsever link atarsa denemek istiyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

daham07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
31
9.4.25 Mi 8 için link var mı?

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
arkadaşlar merhaba

telefona miui pro10 9.2.28 versiyonunu kurdum ödemelerimi falan yaptım maillerim geldi ancak romu kurduktan sonra güncelleme yapmak istediğimde uygun güncelleme yok demekte ben son güncellemeyi yüklemek istiyorum ayarlar miui hesabımı girdim herşey tamam ama güncelleme kısmındaki ... olan yerde ayarlar ota güncellemesi al gibi ibareler görülmüyor neyden kaynaklanır acaba şimdiden teşekkür ederim cevaplar için cihazım mi 6

raist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
arkadaşlar merhaba

telefona miui pro10 9.2.28 versiyonunu kurdum ödemelerimi falan yaptım maillerim geldi ancak romu kurduktan sonra güncelleme yapmak istediğimde uygun güncelleme yok demekte ben son güncellemeyi yüklemek istiyorum ayarlar miui hesabımı girdim herşey tamam ama güncelleme kısmındaki ... olan yerde ayarlar ota güncellemesi al gibi ibareler görülmüyor neyden kaynaklanır acaba şimdiden teşekkür ederim cevaplar için cihazım mi 6

kullanıcı adını küçük harf ile girin bende öyle olmuştu

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
arkadaşlar merhaba

bu sorun çözüldü şimdi sıra diğerinde güncelleme ile 9.4.25 olması gerekiyor 1.4gb lık bir download var 3 kere indirdim kur diyorum ama twrp ekranında kalıyor yada mi logosunda kalıyor ne yapmam gerekir güncellemek için:)

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
bu sorun çözüldü şimdi sıra diğerinde güncelleme ile 9.4.25 olması gerekiyor 1.4gb lık bir download var 3 kere indirdim kur diyorum ama twrp ekranında kalıyor yada mi logosunda kalıyor ne yapmam gerekir güncellemek için:)
Twrp güncelleyin.

Üst Alt