MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
bende satın almak ıstıyorum da cok karısık bı suru yerden hesap acmak lazımmıs felan bıde banka kartı ıle oluyor mu acaba yoksa kredı kartı sartmı satın alanlar yardımcı olurmusunuz ?
paycell var oradan deneyin

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
uzun süre miuipro kullanıcısı olarak sorunlarından bıktığım için aosp tabanlı pie romları denemeye karar verdim 2-3 haftadır kullanıyorum orjinal rom özelleştirmesi %10 miuipro %30 bu romlar ise %80 stabilite en az orjinal rom kadar veya daha iyi batarya süresi her ne kadar göreceli olsada benim kullanım tarzımda belki %2-3 lük bir azalma olmuş olabilir belki o kadarda yok bu arada xda sitesinde yayınlanan (redmi 5 plus cep telefonu için) çok popüler az popüler tüm pie romları denedim hemen hemen hepsi aynı özellikleri sunuyor ancak içlerinden Havoc-os rom çok daha fazlasını sunuyor redmi 5 plus kullanan arkadaşlara bu romu şiddetle tavsiye ederim bir kere deneyin bir daha miui romlara bakmazsınız

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Bu hafta sonu güncelleme 1Mayis işçi bayramı nedeniyle yayınlanmayacak .Bir sonraki hafta 9.5.9 olarak yayınlanacak ..Arkadaşların bilgisine..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Uluslararası İşçi Bayramı yaklaşıyor. Tatil sırasında (1 Mayıs - 5 Mayıs), MIUI 10 ürün yazılımının güncellenmesi için program değiştirildi.

Buna göre, bu hafta güncelleme olmayacak неделе

Bir sonraki inşa numarası 9.5.9 olacaktır.

Saygılarımızla, MiuiPro Ekibi.

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
ancak içlerinden Havoc-os rom çok daha fazlasını sunuyor redmi 5 plus kullanan arkadaşlara bu romu şiddetle tavsiye ederim bir kere deneyin bir daha miui romlara bakmazsınız
Pil süresi en kötü ROM'dan bahsediyorsunuz... 6 saatte uzun SoT alan görmedim, kendim de dahil. Konu bu tartışmaya uygun değil. MIUIPro kendi çapında(MIUI) en sevdiğim ROM'dur fakat bence AOSP ROM'larla karşılaştırılmamalı. İkisinin de güzelliği farklıdır.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
suatsari hocam miuipro host dosyasını twrpden flashlanabilir şekilde çıkarmanız mümkün mü?

ozerx_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Redmi Note 5 whyred için güncel miuipro linki var mı ?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Arkadaşlar Miuipro rom kullanıcıları sizlerde de google play de ki uygulamalar otomatik güncelleme almıyor mu.

Oto güncelleme açık ama google playa girmeden uygulamaları güncelleme yapamıyorum.
İlla ki manuel yapmam lazım.
Durum sizde de böyle mi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt