MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

empire29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
6
Bu hafta güncelleme çıkacakmı acaba bilgisi olan varmı

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu hafta güncelleme çıkacakmı acaba bilgisi olan varmı

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya ilerleyen saatlerde, ya da gece yarısından sonra hazır olacak güncelleme

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi6 cihaza sahip ve Epic kullanan Sayın buraoca2 Üstadımız size bu konuda daha net cevap verecektir
Erdem123
Hocam genelde Xiaomi Eu gibi China Beta tabanli romlarin Kamera yazilimimin Globallere göre 1 tik daha kötü olduğu belirtiliyordu, fakat ben Global rom kullanmadigim icin hiç, Global de cekimler nasildi bilemiyorum. Eğer Global de gece cekimleri 1 tik daha az kumlanma oluşturuyor ise iyiymis. Epic romda Hdr Pro özelliği var Hdr kisminda, gunduz cekimlerinde deneyebilirsiniz isterseniz. Ben fazla fotoğraf cekmedigim icin pek farkini göremedim HDR Pro nun.
[doublepost=1512150392,1512150339][/doublepost]
Kendileri günde 3 vakit foruma uğruyorlar...3 ncü zaman periyodu sanırım birazdan başlar, eğer başka işi yoksa tabiki8=)wasntme~~

Hocam sizin gibi forumda sürekli bulunamiyoruz ne yazikki :) Ancak bu kadar girebiliyoruz en fazla :)

Erdem123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Erdem123
Hocam genelde Xiaomi Eu gibi China Beta tabanli romlarin Kamera yazilimimin Globallere göre 1 tik daha kötü olduğu belirtiliyordu, fakat ben Global rom kullanmadigim icin hiç, Global de cekimler nasildi bilemiyorum. Eğer Global de gece cekimleri 1 tik daha az kumlanma oluşturuyor ise iyiymis. Epic romda Hdr Pro özelliği var Hdr kisminda, gunduz cekimlerinde deneyebilirsiniz isterseniz. Ben fazla fotoğraf cekmedigim icin pek farkini göremedim HDR Pro nun.
[doublepost=1512150392,1512150339][/doublepost]

Hocam sizin gibi forumda sürekli bulunamiyoruz ne yazikki :) Ancak bu kadar girebiliyoruz en fazla :)
hocam indiriyorum 1 saat sonra deneyimlerimi paylaşacağım bir de epic romun tadına bakalım :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hocam indiriyorum 1 saat sonra deneyimlerimi paylaşacağım bir de epic romun tadına bakalım :)

Peki hocam, Epic romdaki kamera umarim Global beta ayarindadir en azindan. Gündüz HDR Pro yu denemenizi öneririm, belki siz farklari görürsunuz en azindan Rom degistirdiginize değer.

Erdem123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Peki hocam, Epic romdaki kamera umarim Global beta ayarindadir en azindan. Gündüz HDR Pro yu denemenizi öneririm, belki siz farklari görürsunuz en azindan Rom degistirdiginize değer.
miuiPro'da face id ve ios saat özelliği dışında beni pek çeken bir şey olmadı açıkçası şarj tüketimi de bir tık fazla dolby yazmış arkadaşlar daha önce o da yüklü gelmedi ama kişiselleştirme bakımından yelpazesi muazzam genişlikte bende telefonda sadece oyun oynar fotoğraf çekerim.global beta da iken ilk başta sabah 11 gibi fuller geceleri ortalama %10 şarjla uyurdum sabah yine fulledim 1 saat önce şarjım bitti

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
miuiPro'da face id ve ios saat özelliği dışında beni pek çeken bir şey olmadı açıkçası şarj tüketimi de bir tık fazla dolby yazmış arkadaşlar daha önce o da yüklü gelmedi ama kişiselleştirme bakımından yelpazesi muazzam genişlikte bende telefonda sadece oyun oynar fotoğraf çekerim.global beta da iken ilk başta sabah 11 gibi fuller geceleri ortalama %10 şarjla uyurdum sabah yine fulledim 1 saat önce şarjım bitti

Eee. Pro kullanmıyorsan hangi ROM dasın kardeş ?

Erdem123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Üst Alt