MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Şifre yazacağım yer geliyor ama orada klavye açılmadı bende bir türlü anlamadım. :) Bende kablosuz ağın şifresini kaldırınca direk bağlandım zaten böyle çözdüm olayı. :)
Evet sim kilidi aktifse böyle bir olay oluyor. Sadece miuipro'da değil xiaomi.eu'da da aynı olay oluyor Hatta yanlış hatırlamıyorsam global resmi developer'da da aynıydı.
Pratik çözüm: Mi hesabı giriş ekranına gelip wifi şifresini yazıp kopyalayıp sonra wlan bağlantı ekranına gelip yapıştırmak.

Acar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acar
Cihazım
Mi 6 Ceramic
Konular
0
Sadece datayı mı restore ediyorduk tüm ayarlar için? Komple datayı etmek bir sorun yada dezavvantaj oluşturuyormu?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sadece datayı mı restore ediyorduk tüm ayarlar için? Komple datayı etmek bir sorun yada dezavvantaj oluşturuyormu?
Sadece datayı

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

samederdeger

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
yedeği sürekli ayarlardan alıyordum, fakat her defasında çoğu program yedeklenmiyordu,
şimdi twrp den yedek aldım ve sıfırdan kurulum yaptım, sonra twrp den yedeği geri aldım,
allahım ne büyük kolaylık varmış, her rom kurulumundan sonra işkence çekiyormuşum meğer,
şimdi yaklaşık 2-3 dakikada telefon eski haline dönüyor, bilmeyenlere tavsiye ederim.
eski telefonlar bu kadar hızlı değildi,yaklaşık 20 dakikada full backup aldığım zamanları 20 dakikada recovery yaptığım günleri bilirim hey gidi günler ... :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
yedeği sürekli ayarlardan alıyordum, fakat her defasında çoğu program yedeklenmiyordu,
şimdi twrp den yedek aldım ve sıfırdan kurulum yaptım, sonra twrp den yedeği geri aldım,
allahım ne büyük kolaylık varmış, her rom kurulumundan sonra işkence çekiyormuşum meğer,
şimdi yaklaşık 2-3 dakikada telefon eski haline dönüyor, bilmeyenlere tavsiye ederim.
Yanlız dikkat edin, bu kolaylık daha fazla rom deneme isteğinize ve hastalanmanıza neden olmasın

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Yanlız dikkat edin, bu kolaylık daha fazla rom deneme isteğinize ve hastalanmanıza neden olmasın

Garantisi yok

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Temiz kurulum yapacak olan arkadaşlar, ilk açılıştaki mi hesabı doğrulaması için gelen o Rusça bölümün gelmesini istemiyorlarsa, rom kurulumundan önce ' cihazı bul' özelliğini kapatsınlar...

Mi Note 3 / Miuipro latest version

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Bende bir kaç kez açık bırakmışım ama bilgisayar üzerinden de kapatılabiliyor.

Temiz kurulum yapacak olan arkadaşlar, ilk açılıştaki mi hesabı doğrulaması için gelen o Rusça bölümün gelmesini istemiyorlarsa, rom kurulumundan önce ' cihazı bul' özelliğini kapatsınlar...

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14

Suat hocam verdiğiniz bilgiler için gerçekten teşekkür ederim.Daha öncesinde saatlerce telefona backupları ile uğrasıyordum. Şimdi data yedek daha sonrasında ise onu pcye çekiyorum olur ya dahili hafızayı silerim diye tek tuş ile aynı şeylerin yedeği tık diye oluyor. Telefon açılınca yerel yedeklemelerden de telefon ayarlarının yedeklerini yapıyorum bütün herşey klasörler dahil eski yerine geliyor. Yıllardan beri rom atarken neyi önce neyi sonra yapıcam diye kafam karışıyordu.Çok iyi oldu bu. Denemediğim yöntem kalmamıştı bu büyük kolaylıkmış :) Ayrıca telefon kilitli açılırsa hızlı bir şekilde sim pinini giriyorum telefon hemen mobil veriye bağlanıyor.Ordan wifiye girmeden cihazı açabiliyorum bilginiz olsun.

qbilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Recovery modda kök dizininnde flash lama istediğim rom veya herhangi bir zıp dosyasını göremiyorum. Daha önce çok defa yapmamaya rağmen olmadı. Miuipro 8.0.0 kurunca başladı. 7.0.0 da olmuyor. Sorun nedir acaba?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt