MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
ben global rom ve eu stabil rom ları denedim ve ekran süresi hiç 7 saati bulmadı ama bekleme süresi de hep 1 günün üzerinde oldu. acaba benim note 3 de mi bir sıkıntı var yoksa bulunduğum yerden şebeke sorunu var ondan mı kaynaklanıyor pilin 8-10 saat gitmemesi?
onu anlamak için wi-fi olduğu yerde 2G ye otomatik geçsin istiyorum ve sırf bu özellik için kuracağım pro romu.
peki hocam kararlı sürüm mü önerirsiniz yoksa haftalık sürüm mü ?
8.3.15 beta var bende tavsiye edecek kadar bilgili değilim ama takılma zorlanma hantallık hissetmedim gayet stabil ve sorunsuz ve bence hızlıda
O dediğiniz işlemi yapıyor WiFi deyken 2g geçiyor bence o çok işe yarıyor ama tabi şarj süresinde arka plan işlemleri de önemli bir temiz kurulum yapıp denemenizi tavsiye ederim Google servisleri de olmuyor PlayStore hariç az uygulama az servis az arka plan işlemi daha iyi performans verecek diye düşünüyorum.
Telefonunuzda problem olma ihtimali 0 a yakın bence
[doublepost=1521993186,1521992697][/doublepost]
Hocam bu cihazı kullanıpta 10-11 saat ekran alanlar var hem de 20 saatin üzerinde bekleme süresiyle. Bu telefonu neredeyse 1 aydır kullanıyorum ve hiç o sürelerin yanından bile geçemedim.
Aklıma bulunduğum yerde Turkcell in şebeke sorunu olduğu geldi ve belki bu romun otomatik 2G ye geçiş özelliği ile pil süresini uzatırm gibi bir fikir geldi.
Telefon da çok uygulama çok arka plan işlemi varsa performans düşecektir. Bu mutlak bir gerçek ben bildirim almak istemediğim uygulamaların arka plan işlemlerini kısıtlarım kullanmıyacağım uygulamayı telefonda tutmam, haftada bir dosyalarda artık dosyaları silerim gereksiz resim ve verileri silerim sizde böyle yaparsanız performans artacaktır.

zapatache21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
mi5 pro
Konular
11
Miui pro rom da mi5 için Android 8.0 sürümü var mı bilgisi olan?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Memry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, telefonum xiaomi mi note 3 , bazı mi note 3 kullanıcıları pro rom u kurmuş ve globala göre daha fazla verim almışlar. Bende pro rom kurmak istiyorum hayatımda bir kere bile rom işlerine girmedim aslına bakarsanız biraz tereddütlüyüm:| imei uçması, parmakizi okuyucu devre dışı kalma gibi sorunlar çıkıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum.

Şimdi arkadaşlar ben miuipro rom sitesine girdim fakat pek birşey anlayamadım dediğim gibi hiç bilgim yok bunlardan önce bootloader nasıl açılır twrp vs.? yardımcı olur musunuz?:$

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Merhaba arkadaşlar, telefonum xiaomi mi note 3 , bazı mi note 3 kullanıcıları pro rom u kurmuş ve globala göre daha fazla verim almışlar. Bende pro rom kurmak istiyorum hayatımda bir kere bile rom işlerine girmedim aslına bakarsanız biraz tereddütlüyüm:| imei uçması, parmakizi okuyucu devre dışı kalma gibi sorunlar çıkıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum.

Şimdi arkadaşlar ben miuipro rom sitesine girdim fakat pek birşey anlayamadım dediğim gibi hiç bilgim yok bunlardan önce bootloader nasıl açılır twrp vs.? yardımcı olur musunuz?:$
Önce bootloader kilidi açmanız gerek xiaomi den cevap gelmesi 3 gün sürecek
O sürede forumu araştırın kolay bir şekilde yaparsınız.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Arkadaşlar bu 5-6 saate nasıl düşürebiliyorsunuz... Cihazım Redmi 5 Plus (Vince). Bende pilden bir ekran görüntüsü ekleyim;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
suatsari hocam birşey sorcam.. hava durumu indirdim bildirim panelinde güzel bir gösterimi var ama telefonu kitleyince yada uygulamaları kapatınca bildirim yerindeki animasyon gidiyor . Uygulamayı kilitledim ama gene çıkış yapınca yada ekranı kapatınca gidiyor arka planda çalışmasını nasıl sağlayabilirim. Mi bilekliğimde çalışmıyor arka planda

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Arkadaşlar bu 5-6 saate nasıl düşürebiliyorsunuz... Cihazım Redmi 5 Plus (Vince). Bende pilden bir ekran görüntüsü ekleyim;
peki hocam ekran süreniz kaç saat ? bekleme süresi bende de 2 günü bulabiliyor zaten

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Mi Band 2'niz mevcutsa ayarlarından seçebilirsiniz. Yoksa da adım sayma işini sensörlere göre yapıyor, yani telefonu elinize alıp sallarsanız yine adım olarak algılar.
Kahr'olası sensörler...
Hocam bende Miband 1 mevcut mesela ama aslında telefonun sensörlerde gayet stabil sanırım durum bu şekilde :)

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Ömrümde görmediğim batarya sürelerini burda gordum valla. Performans bakımından nasıl bu rom?

Üst Alt