MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Mi 6 kullanan yok mu arkadaslar?
Ben denedim ama bende kasmalar oldu ,temiz kurulum yaptiggim halde dun aksam butun romlari yukleyip en stabil olani eu rom beta 8.2.1 surumu geldi bana ,oneririm dahada degistirmem

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Mi note 3'de hiçbir kısıtlama yapmadan, mobil veri, wıfı karışık 7-8 arası alıyorum. Altını hiç görmedim. Ama tabi ki bazı diğer cihazlarda pil sorunu olabiliyor.
Mi note 3 pil, performans konusunda çok başarılı...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Mi note 3'de hiçbir kısıtlama yapmadan, mobil veri, wıfı karışık 7-8 arası alıyorum. Altını hiç görmedim. Ama tabi ki bazı diğer cihazlarda pil sorunu olabiliyor.
O halde Xiaomi'nin Prensi diyebilirmiyiz hocam?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Özelleştirme güzel. Batarya kötü 5 saat anca ekran süresi alıyorum. Eu rom kullanıyorum daha stabil daha akıcı ve 7 8 saat ekran süresi alıyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam mi note 3 ile mi 5 saat ekran alıyorsunuz ?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
hocam mi note 3 ile mi 5 saat ekran alıyorsunuz ?
Evet hocam. 1 hafta kullandım Pro romu 5 saat ekran süresi en fazla 6 saat alabildim.
Eu rom kullanıyorum onda ise rahat 7 saat alıyorum. Mobil veri ve ya Wifi 24 saat açık.
Mi band kullanıyorum o yüzden bluetooth 24 saat açık. Bu şekilde 7 saat alıyorum çok rahat

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Mi note 3 de kullanıyorum biraz daha yukarıda yorumlarımda var, yazdım diye hatırlıyorum şarj benim içim birinci öncelik değil miui pro içinde değil anladığım kadarıyla ama bence ayarlarını düzgün yaparsanız gayet güzel 10 saat ekran süresi aldım bunun %70 WiFi %30da mobil veri 4g açıkdı sosyal medya telegram WhatsApp tarayıcı en yoğun kullandıklarım.Globalde aynı kullanımlar 8,5 saat alıyordum. Ben romu çok beğendim ve uzun süre bu romda kalırım diye düşünüyorum.
ben global rom ve eu stabil rom ları denedim ve ekran süresi hiç 7 saati bulmadı ama bekleme süresi de hep 1 günün üzerinde oldu. acaba benim note 3 de mi bir sıkıntı var yoksa bulunduğum yerden şebeke sorunu var ondan mı kaynaklanıyor pilin 8-10 saat gitmemesi?
onu anlamak için wi-fi olduğu yerde 2G ye otomatik geçsin istiyorum ve sırf bu özellik için kuracağım pro romu.
peki hocam kararlı sürüm mü önerirsiniz yoksa haftalık sürüm mü ?

Death

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Avni
Cihazım
mi6
Konular
9
Ben denedim ama bende kasmalar oldu ,temiz kurulum yaptiggim halde dun aksam butun romlari yukleyip en stabil olani eu rom beta 8.2.1 surumu geldi bana ,oneririm dahada degistirmem

Kasma ilk bir saat google playdan indirmelerde oluyor onlar bitince telefonunkapatip acinca duzeliyor. Sarj durumu nasil onemli olan o benim icin.

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Kasma ilk bir saat google playdan indirmelerde oluyor onlar bitince telefonunkapatip acinca duzeliyor. Sarj durumu nasil onemli olan o benim icin.
Ns varmi bu surumde

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Hocam bu cihazı kullanıpta 10-11 saat ekran alanlar var hem de 20 saatin üzerinde bekleme süresiyle. Bu telefonu neredeyse 1 aydır kullanıyorum ve hiç o sürelerin yanından bile geçemedim.
Aklıma bulunduğum yerde Turkcell in şebeke sorunu olduğu geldi ve belki bu romun otomatik 2G ye geçiş özelliği ile pil süresini uzatırm gibi bir fikir geldi.

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
mido cihaz için note4 mü yoksa note4x mi indirmeliyim ?

Üst Alt